JУНИОРИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2022. – ФИНАЛНИ ТУРНИР
У финалу Финалног турнира Првенства Србиjе 2022. у конкуренциjи jуниора у Новом Саду играће Воjводина НС семе и Партизан, док ће у мечу за треће место играти Црвена звезда и Нови Сад Манекс.
JУНИОРИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2022. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – НОВИ САД (МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА” И САЛА ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”):
А ГРУПА – МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА”:
ПЕТАК, 6. МАJ:
ПАРТИЗАН – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 3:0 (25:14, 27:25, 25:23)
ПАРТИЗАН – КЊАЖЕВАЦ 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)
СУБОТА, 7. МАJ:
МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) – КЊАЖЕВАЦ 3:0 (25:16, 25:13, 25:11)
ТАБЕЛА:
- ПАРТИЗАН 2 2 0 6:0 6
- МЛАДИ РАДНИК 2 1 1 3:3 3
- КЊАЖЕВАЦ 2 0 2 0:6 0
Б ГРУПА:
ПЕТАК, 6. МАJ:
МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА”:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 3:0 (25:19, 25:14, 25:12)
САЛА ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”:
НИШ – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 3:1 (25:18, 20:25, 27:25, 26:24)
СУБОТА, 7. МАJ:
МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА”:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – НИШ 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 25:19)
ТАБЕЛА:
- ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2 2 0 6:1 6
- НИШ 2 1 1 4:4 3
- ПРОЛЕТЕР 2 0 2 1:6 0
В ГРУПА:
МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА”:
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – ВА 014 ПИМ (ВАЉЕВО) 3:0 (25:12, 25:12, 25:10)
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 3:0 (25:13, 25:11, 25:12)
СУБОТА, 7. МАJ:
САЛА ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”:
ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) – ВА 014 ПИМ (ВАЉЕВО) 3:1 (25:22, 23:25, 25:23, 25:21)
ТАБЕЛА:
- ВОJВОДИНА НСС 2 2 0 6:0 6
- ШУМАДИJА 2 1 1 3:4 3
- ВА 014 ПИМ 2 0 2 1:6 0
Г ГРУПА – САЛА ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”:
ПЕТАК, 6. МАJ:
НОВИ САД МАНЕКС – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
СУБОТА, 7. МАJ:
МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА”:
ПОЛУФИНАЛЕ:
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:0 (25:23, 26:24, 25:17)
ПАРТИЗАН – НОВИ САД МАНЕКС 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
РИБНИЦА (КРАЉЕВО) – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 3:1 (25:22, 20:25, 25:22, 25:20)
САЛА ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
НИШ – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 3:0 (25:14, 25:22, 25:15)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 9. ДО 11. МЕСТА:
ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) – ВА 014 ПИМ (ВАЉЕВО) 3:0 (25:13, 25:15, 25:14)
НЕДЕЉА, 8. МАJ:
МАЛА САЛА СПЦ “ВОJВОДИНА”:
ФИНАЛЕ:
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – ПАРТИЗАН 15.00
МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – НОВИ САД МАНЕКС 13.00
МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:
НИШ – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 11.00
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:
ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 9.00
САЛА ОШ “ВУК КАРАЏИЋ”:
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:
КЊАЖЕВАЦ – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 10.00
Новица Сарић
Објави коментар