ПРЕТПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2023.
После првог данас такмичења на Финалном турниру Првенства Србиjе у конкуренциjи претпионирки познато jе да ће у полуфиналу играти Стериjа из Беогарда и Борац из Чачка, док ће други полуфинални пар бити познат сутра после мечева 3. кола у Б и В групи.
У Б групи о победнику ће одлучити Заслон из Шапца и Форма из Ужица, док ће о полуфиналисти из В групе одлучити дуел Црњански – Бусиjе.
Утакмице завршнице првенства биће директно преношене на YouTube каналу ОССРБ
(https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije).
ПРЕТПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2023. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ЗРЕЊАНИН (26 – 28. МАJ):
ДВОРАНА “ЗВОНКО ВУJИН” (ЕКС МЕДИСОН):
Б ГРУПА:
ПЕТАК, 26. МАJ:
ЗАСЛОН (ШАБАЦ) – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 3:1 (12:25, 25:18, 25:20, 25:18)
ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) – ФОРМА (УЖИЦЕ) 3:0 (26:24, 25:8, 25:16)
ТАБЕЛА:
- ЗАСЛОН 1 1 0 3:1 3
- ПРОЛЕТЕР 2 1 1 4:3 3
- ФОРМА 1 0 1 0:3 0
СУБОТА, 27. МАJ:
ФОРМА (УЖИЦЕ) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ) 11.00
В ГРУПА:
ПЕТАК, 26. МАJ:
ЦРЊАНСКИ (БЕОГРАД) – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) 3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
БУСИJЕ (ПОЖАРЕВАЦ) – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) 3:1 (25:8, 25:22, 21:25, 25:13)
ТАБЕЛА:
- ЦРЊАНСКИ 1 1 0 3:0 3
- БУСИJЕ 1 1 0 3:1 3
- JЕДИНСТВО 2 0 2 1:6 0
СУБОТА, 27. МАJ:
БУСИJЕ (ПОЖАРЕВАЦ) – ЦРЊАНСКИ (БЕОГРАД) 9.00
САЛА ГИМНАЗИJЕ:
А ГРУПА:
ПЕТАК, 26. МАJ:
СТЕРИJА (БЕОГРАД) – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:6, 25:9, 25:9)
СТЕРИJА (БЕОГРАД) – СТОПАЊА 3:0 (25:10, 25:11, 25:21)
ТАБЕЛА:
- СТЕРИJА 2 2 0 6:0 6
- СТОПАЊА 1 0 1 0:3 0
- ДЕСЕТКА 1 0 1 0:3 0
СУБОТА, 27. МАJ:
СТОПАЊА – ДЕСЕТКА (НИШ) 11.00
Г ГРУПА:
ПЕТАК, 26. МАJ:
БОРАЦ (ЧАЧАК) – РУМА 3:0 (25:10, 25:14, 25:21)
БОРАЦ (ЧАЧАК) – ВРАЊЕ 3:0 (25:10, 25:14, 25:13)
ТАБЕЛА:
- БОРАЦ 2 2 0 6:0 6
- РУМА 1 0 1 0:3 0
- ВРАЊЕ 1 0 1 0:3 0
СУБОТА, 27. МАJ:
ВРАЊЕ – РУМА 9.00
СУБОТА, 27. МАJ:
ДВОРАНА “ЗВОНКО ВУJИН” (ЕX МЕДИСОН):
ПОЛУФИНАЛЕ:
Б 1 – В 1 18.00
(А 1) СТЕРИJА (БЕОГРАД) – (Г 1) БОРАЦ (ЧАЧАК) 20.00
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
А 2 – Г 2 16.00
САЛА ГИМНАЗИJЕ:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
Б 2 – В 2 20.00
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 9. ДО 12. МЕСТА:
Б 3 – (В 3) JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) 16.00
А 3 – Г 3 18.00
НЕДЕЉА, 14. МАJ:
КРИСТАЛНА ДВОРАНА:
ФИНАЛЕ: 15.00
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО: 11.00
ДВОРАНА “ЗВОНКО ВУJИН” (ЕX МЕДИСОН):
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО: 11.00
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО: 9.00
САЛА ГИМНАЗИJЕ:
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО: 11.00
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО: 9.00
Новица Сарић
Објави коментар