Regata „REKA“ 2017. godine „GORNJE PODUNAVLJE“
STARI BANOVCI – BEZDAN (235km)
ODLAZAK UZVODNO
Petak 28.07. / STARI BANOVCI ( dan pred start regate )
16:00 PRIJAVE UČESNIKA / EVIDENCIJA
18:00 Turistički obilazak
20:00 Čarda „Venecija“
22:00 Odlazak u restoran „Pustolov“
Subota 29.07. ( I dan )
08:30 Dolazak sveštenika / BLAGOSLOV REGATE
09:00 START REGATE / Isplovljavanje / Stari Banovci – Krčedin / 1.192km – 1.228km / 36km
14:00 Dolazak na krčedinsku adu
15:00 Ručak
16:00 Priča o turističkim potencijalima opštine Inđija i krčedinska ada / prezentacija
18:00 Čarde opštine Inđija: MIKA ALAS, LAGUNA, KEJ, KRČEDINSKA, SIDRO, BOŽIĆ... / prezentacija svake čarde po pola sata
21:00 Tamburaši – neka od čardi ili opština, da obezbedi muziku za ovo veče
Nedelja 30.07. ( II dan )
09:00 Isplovljavanje / Krčedin – Sremski Karlovci / 1.228km – 1.244km / 16km
12:00h Dolazak u Sremske Karlovce
13:00 Ručak
15:00 Prezentacija vina i grožđenbala
17:00 Prezentacija čarde – hotela „Dunav“
18:00 Turistički obilazak Sremskih Karlovaca
21:00 Druženje u „Nasoj čardi“ na obali kod marine
Ponedeljak 31.07. ( III dan )
09:00 Isplovljavanje / Sremski Karlovci – Beočin / 1.244km – 1.269km / 25km
13:00 Dolazak u Beočin
14:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje u čardi „Karas“
Utorak 01.08. ( IV dan )
09:00 Isplovljavanje / Beočin 1.269km – Bačka Palanka (Tikvara) 1.298 / 29km
14:00 Dolazak u Bačku Palanku
15:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje na čardi u marini
Sreda 02.08. ( V dan )
09:00 Isplovljavanje / Bačka Palanka 1.298 – Bačko novo selo 1.319km / 21km
12:00 Dolazak u Bačko novo selo
13:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje u „Čardi kod Nećka“
Četvrtak 03.08. ( VI dan )
09:00 Isplovljavanje / Novo selo 1.319km – Bogojevo 1.367 / 48km
16:00 Dolazak u Bogojevo
17:00 Ručak
19:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje kod „Ribara“
Petak 04.08. ( VII dan )
09:00 Isplovljavanje / Bogojevo 1.367km – Apatin 1.401km / 34km
14:00 Dolazak u Apatin
15:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje u čardi „Plava ruža“
Subota 05.08. ( VIII dan ) / APATIN – drugi dan
10:00 Turistički obilazak
13:00 Ručak
15:00 Sportsko takmičenje
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje u čardi „Zlatna kruna“
Nedelja 06.08. ( IX dan )
09:00 Isplovljavanje / Apatin 1.401km – Bezdan 1.426km / 25km
13:00 Dolazak u Bezdan
14:00 Ručak
16:00 Prezentacija „Velike čarde“ i carde „Kod carine“
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje u čardi Pikec
POVRATAK NIZVODNO
Ponedeljak 07.08. ( X dan )
08:00 Isplovljavanje / Bezdan 1.426km – Stari dunavac 1.370km / 56km
15:00 Dolazak u Stari dunavac
16:00 Ručak
SLOBODNE AKTIVNOSTI
21:00 Druženje uz logorsku vatru i gitare
Utorak 08.08. ( XI dan )
09:00 Isplovljavanje / Stari dunavac 1.370km – Plavna 1.333km (opština Bač) / 37km
14:00 Dolazak u Plavnu
15:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druzenje
Sreda 09.08. ( XII dan )
09:00 Isplovljavanje Plavna 1.333km – Banoštor 1.277km / 56km
15:00 Dolazak u Banoštor
16:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak
21:00 Druženje u čardi „Plavi Dunav“
Četvrtak 10.08. ( XIII dan )
09:00 Druženje u čardi „Jole“
11:00 Isplovljavanje / Banoštor 1.277km – Čortanovci 1.232km / 55km
15:00 Dolazak u Čortanovce
16:00 Ručak
18:00 Turistički obilazak vile Stanković
21:00 Druženje u čardi na obali
Petak 11.08. ( XIV dan )
09:00 Isplovljavanje / Čortanovci 1.232km – Stari Banovci 1.192km / 40km
15:00 Dolazak u Stare Banovce
16:00 Rucak
18:00 ZAVRŠNA CEREMONIJA
Објави коментар