ОДБОЈКА - Почињу борбе за четвртфинале

СЕНИОРКЕ – XIX СП 2022.


Женска сениорска рерпезентациjа Србиjе, актуелни светски првак, одиграће први меч у Ф групи осмине финала XIX СП 2022. против Пољске сутра (уторак, 4. октобар) од 20.30 часова, уз директан пренос на ТВ Спорт Клуб 1.
У 2. колу Ф групе Србиjа ће играти против Доминиканске Републике у среду, 5. октобра од 19.00 часова, а у 3. колу против Таjланда у петак, 7. октобра од 15.00 часова. Сениорке Србиjе ће у последњем, 4. колу играти против Турске у суботу, 8. октобра од 17.30 часова.

ma2t1kofee370tjxdn9z.jpg
У Ф групи ће jош играти САД, Канада и Немачка.
У Е групи осмине финала, у Ротердаму, играће Италиjа, Белгиjа, Холандиjа, Порторико Кина, Jапан, Бразил и Аргентина.
Све утакмице СП 2022. директно преноси ТВ Спорт Клуб.

СЕНИОРКЕ – XIX СП 2022.
II ФАЗА – ГРУПЕ ОСМИНЕ ФИНАЛА:
Ф ГРУПА – ЛОЂ, ПОЉСКА:
1. КОЛО – УТОРАК, 4. ОКТОБАР:
СРБИJА – ПОЉСКА 20.30
ТАJЛАНД – КАНАДА 15.00
САД – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА 17.30
ТУРСКА – НЕМАЧКА 19.00

ТАБЕЛА:
1. СРБ  5 5 0 15:2 14
2. УСА  5 4 1 12:4 12
3. ТУР  5 4 1 14:7 11
4. ТХА  5 4 1 12:7 10
5. ДОМ 5 3 2 13:7 11
6. ПОЛ 5 3 2 12:7 10
7. ЦАН 5 3 2 9:9    8
8. ГЕР  5 2 3 8:10  7

2. КОЛО – СРЕДА, 5. ОКТОБАР:
СРБИJА – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА 19.00
ТАJЛАНД – НЕМАЧКА 15.00
ТУРСКА – КАНАДА 17.30
САД – ПОЉСКА 20.30

3. КОЛО – ПЕТАК, 7. ОКТОБАР:
СРБИJА – ТАJЛАНД 15.00
САД – ТУРСКА 17.30
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА – НЕМАЧКА 19.00
ПОЉСКА – КАНАДА 20.30

4. КОЛО – СУБОТА, 8. ОКТОБАР:
СРБИJА – ТУРСКА 17.30
САД – ТАJЛАНД 15.00
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА – КАНАДА 19.00
ПОЉСКА – НЕМАЧКА 20.30

Пласман у III фазу, односно четвртфинале, избориће по 4 репрезентациjе из обе групе. У четвртфиналу ће играти ривали из исте групе: Ф 1 – Ф 4 и Ф 2 – Ф 3, односно Е 1 – Е 4 и Е 2 – Е 3, а победници ће се састати у полуфиналу.

Е ГРУПА – РОТЕРДАМ, ХОЛАНДИJА:

ТАБЕЛА:
1. ИТА 5 5 0 15:2 15
2. ЦХН 5 4 1 13:3 12
3. БЕЛ 5 4 1 13:4 12
4. JПН 5 4 1 12:4 12
5. БРА 5 4 1 13:5 12
6. НЕД 5 3 3 11:7 9
7. ПУР 5 2 3 7:10 6
8. АРГ 5 2 3 6:12 5

УТОРАК, 4. ОКТОБАР:
JАПАН – БЕЛГИJА 14.15
ИТАЛИJА – БРАЗИЛ 17.15
ХОЛАНДИJА – АРГЕНТИНА 20.15

СРЕДА, 5. ОКТОБАР:
ИТАЛИJА – JАПАН 14.15
КИНА – ПОРТОРИКО 17.15
БЕЛГИJА – АРГЕНТИНА 20.15

ЧЕТВРТАК, 6. ОКТОБАР:
БРАЗИЛ – ПОРТОРИКО 16.00
КИНА – ХОЛАНДИJА 20.00

ПЕТАК, 7. ОКТОБАР:
JАПАН – ПОРТОРИКО 14.15
ИТАЛИJА – АРГЕНТИНА 17.15
БРАЗИЛ – ХОЛАНДИJА 20.15

СУБОТА, 8. ОКТОБАР:
ИТАЛИJА – КИНА 13.30
БРАЗИЛ – БЕЛГИJА 17.00

НЕДЕЉА, 9. ОКТОБАР:
КИНА – БЕЛГИJА 12.30
JАПАН – ХОЛАНДИJА 15.30
ПОРТОРИКО – АРГЕНТИНА 18.30

Пласман у III фазу, односно четвртфинале, избориће по 4 репрезентациjе из обе групе.

ЧЕТВРТФИНАЛЕ – УТОРАК, 11. ОКТОБАР:
ГЉИВИЦЕ, ПОЉСКА (ТЕРМИНИ СУ 17.00 И 20.30):
Ф 1 – Ф 4
Ф 2 – Ф 3

АПЕЛДОРН, ХОЛАНДИJА (ТЕРМИНИ СУ 17.00 И 20.00):
Е 1 – Е 4
Е 2 – Е 3

ПОЛУФИНАЛЕ:
ГЉИВИЦЕ, ПОЉСКА – СРЕДА, 12. ОКТОБАР:
ПОБЕДНИЦИ ЧЕТВРТФИНАЛНИХ МЕЧЕВА У ГЉИВИЦАМА 20.30

АПЕЛДОРН, ХОЛАНДИJА – ЧЕТВРТАК, 13. ОКТОБАР:
ПОБЕДНИЦИ ЧЕТВРТФИНАЛНИХ МЕЧЕВА У АПЕЛДОРНУ 20.00

АПЕЛДОРН, ХОЛАНДИJА – СУБОТА, 15. ОКТОБАР:
ФИНАЛЕ:
ПОБЕДНИЦИ ПОЛУФИНАЛНИХ МЕЧЕВА 20.00

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:
ПОРАЖЕНЕ СЕЛЕКЦИJЕ У ПОЛУФИНАЛУ 16.00

КОНАЧАН ПЛАСМАН:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17. БУГАРСКА
18. ЧЕШКА
19. КЕНИJА
20. КОРЕJА
21. КОЛУМБИJА
22. ХРВАТСКА
23. КАЗАХСТАН
24. КАМЕРУН



Новица Сарић

 

Tagovi

Komentari (0)