ОДБОЈКАШКИ САВЕЗ СРБИЈЕ – БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА
Одбојкашки савез Србије и Банка Поштанска штедионица, генерални спонзор ОСС, приредили су данас, у хотелу Президент у СЦ Ковилово, Коктел поводом одласка одбојкаша и одбојкашица на Светско првенство. Госте су поздравили мр Бојан Кекић, председник Извршног одбора Банке Поштанска штедионица, и Зоран Гајић, председник ОСС.

Коктелу су присуствовале комплетне женска и мушка сениорска репрезентација Србије, Љиљана Ашковић, председник Скупштине Банке Поштанска штедионица и чланови Управног и Извршног одбора Банке Поштанска штедионица, Иван Кнежевић, генерални секретар ОСС и Иван Миљковић, први потпредседник ОСС.

Маја Огњеновић, капитен женске сениорске репрезентације Србије, предала је мр Бојану Кекићу, председнику Извршног одбора Банке Поштанска штедионица, дрес репрезентације Србије са потписима свих чланова репрезентације, док је Немања Петрић, капитен мушке сениорске репрезентације Србије, предао мр Бојану Кекићу, председнику Извршног одбора Банке Поштанска штедионица, нову лопту Микаса са логотипима ОСС и Банке Поштанска штедионица.

Мушка сениорска репрезентација Србије у понедељак, 10. септембра путује у Бари, где ће играти у Ц групи XIX СП 2018. у Барију са САД, Русијом, Аустралијом, Камеруном и Тунисом.
Сениорке Србије ће у петак, 7. септембра у Бањалуци одиграти пријатељску утакмицу против Бугарске у оквиру припрема за СП у Јапану.
Објави коментар