ОДБОЈКА - У четвртфиналу одбоjкаша Русиjа – Пољска

СЕНИОРИ – XXXII ЕП 2021.

 

У четвртфиналу XXXII ЕП 2021. у конкуренциjи одбоjкаша, у Гдањску ће играти Русиjа – Пољска у уторак, 14. септембра. Пољска jе вечерас у Ерго арени, у другоj утакмици осмини финала победила Финску са 3:0 (25:16, 25:16, 25:14). Мушка сениорска репрезентациjа Србиjе, актуелни првак Европе, играће у осмини финала XXXII ЕП 2021. против Турске сутра (недеља, 12. септембар) у Ерго арени у Гдањску од 20.30 часова, уз директне преносе на РТС 1 и ТВ Арена Спорт 2.

24795b9d45550d61cc9f6bee7a09a629_L.jpg

Победник меча Србиjа – Турска играће у четвртфиналу са победником дуела Холандиjа – Португалиjа.

Све утакмице са ЕП сениора директно преносе РТС и ТВ Арена Спорт.

 

ЦЕВ – СЕНИОРИ – XXXII ЕП 2021. – КРАКОВ, ГДАЊСК И КАТОВИЦЕ (ПОЉСКА), ОСТРАВА (ЧЕШКА), ТАМПЕРЕ (ФИНСКА) И ТАЛИН (ЕСТОНИJА):

ОСМИНА ФИНАЛА – ГДАЊСК И ОСТРАВА (11 – 13. СЕПТЕМБАР):

ГДАЊСК, ПОЉСКА:

СУБОТА, 11. СЕПТЕМБАР:

РУСИJА – УКРАJИНА 3:1 (22:25, 25:16, 25:22, 25:22)

ПОЉСКА – ФИНСКА           3:0 (25:16, 25:16, 25:14)

 

НЕДЕЉА, 12. СЕПТЕМБАР:

СРБИJА – ТУРСКА             20.30

ХОЛАНДИJА – ПОРТУГАЛИJА   17.30

 

ОСТРАВА, ЧЕШКА:

НЕДЕЉА, 12. СЕПТЕМБАР:

ИТАЛИJА – ЛЕТОНИJА          16.00

НЕМАЧКА – БУГАРСКА          19.00

 

ПОНЕДЕЉАК, 13. СЕПТЕМБАР:

СЛОВЕНИJА – ХРВАТСКА 16.00

ФРАНЦУСКА – ЧЕШКА               19.00

 

ЧЕТВРТФИНАЛЕ – ГДАЊСК И ОСТРАВА (14. И 15. СЕПТЕМБАР):

ГДАЊСК, ПОЉСКА – УТОРАК, 14. СЕПТЕМБАР (ТЕРМИНИ СУ 17.30 И 20.30):

(1) РУСИJА – ПОЉСКА

(2) ПОБЕДНИЦИ МЕЧЕВА СРБИJА – ТУРСКА и ХОЛАНДИJА – ПОРТУГАЛИJА

 

ОСТРАВА, ЧЕШКА – СРЕДА, 15. СЕПТЕМБАР (ТЕРМИНИ СУ 16.00 И 19.00):

(3) ПОБЕДНИЦИ МЕЧЕВА ИТАЛИJА – ЛЕТОНИJА и НЕМАЧКА – БУГАРСКА

(4) ПОБЕДНИЦИ МЕЧЕВА ФРАНЦУСКА – ЧЕШКА и СЛОВЕНИJА – ХРВАТСКА

 

КАТОВИЦЕ, ПОЉСКА:

СУБОТА, 18. СЕПТЕБМБАР – ПОЛУФИНАЛЕ (ТЕРМИНИ СУ 17.30 И 20.30):

ПОБЕДНИЦИ ЧЕТВРТФИНАЛНИХ УТАКМИЦА 1 и 4

ПОБЕДНИЦИ ЧЕТВРТФИНАЛНИХ УТАКМИЦА 2 и 3

 

НЕДЕЉА, 19. СЕПТЕМБАР:

ФИНАЛЕ:                               20.30

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:           17.30

 

КОНАЧАН ПЛАСМАН:

  1.

  2.

  3.

  4.

  5.

  6.

  7.

  8.

  9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

  1. БЕЛОРУСИJА
  2. БЕЛГИJА
  3. СЛОВАЧКА
  4. ШПАНИJА
  5. ЕСТОНИJА
  6. ГРЧКА
  7. МАКЕДОНИJА
  8. ЦРНА ГОРА

 

Новица Сарић

Tagovi

Komentari (0)