ОДБОЈКА - Србиjа у полуфиналу као првопласирана у Б групи

ПИОНИРИ – IV ЕП 2023.

 

Мушка пионирска репрезентациjа Србиjе (до 17 година, 2007. и млађи) остварила jе трећу победу на турниру Зонске, I рунде квалификациjа за IV ЕП 2023. у Бугарскоj, па ће у полуфиналу играти против другопласиране селекциjе из А групе сутра (субота, 21. jануар) од 16.30 часова по нашем времену. Србиjа jе данас у Софиjи, у последњем, 3. колу Б групе савладала Енглеску са 3:0, по сетовима 25:23, 25:13 и 25:12, после 64 минута игре.

f76a4807a834eef3b5b786da7dba75f6_L.jpg 

Пионири Србиjе су наставили са победама у Софиjи и играће у полуфиналу, а ривала ће сазнати вечерас после меча Бугарска – Румуниjа.

 

ПИОНИРИ – IV ЕП 2023. – ЗОНСКА, И РУНДА КВАЛИФИКАЦИJА – СОФИJА (ДВОРАНА ЛЕВСКИ), БУГАРСКА (18 – 22. JАНУАР):

Б ГРУПА:

  1. КОЛО – СРЕДА, 18. JАНУАР:

СРБИJА – ГРЧКА                3:1 (25:22, 26:24, 21:25, 25:19)

ТУРСКА – ЕНГЛЕСКА       3:0 (25:21, 25:14, 25:7)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 19. JАНУАР:

СРБИJА – ТУРСКА                             3:2 (25:23, 18:25, 25:19, 16:25, 15:8)

ГРЧКА – ЕНГЛЕСКА         3:0 (25:12, 25:12, 25:11)

  1. КОЛО – ПЕТАК, 20. JАНУАР:

СРБИJА – ЕНГЛЕСКА         3:0 (25:23, 25:13, 25:12)

ГРЧКА – ТУРСКА                            3:1 (30:32, 25:22, 25:18, 25:23)

ТАБЕЛА:

  1. СРБ                  3             3             0             9:3                        8
  2. ГРЕ                  3             2             1             7:5                        6
  3. ТУР                  3             1             2             6:6                        4
  4. ЕНГ                  3             0             3             0:9                        0

 

А ГРУПА:

  1. КОЛО – СРЕДА, 18. JАНУАР:

БУГАРСКА – ФИНСКА       3:0 (25:16, 25:18, 25:20)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 19. JАНУАР:

ФИНСКА – РУМУНИJА       3:2 (16:25, 23:25, 25:12, 25:16, 15:10)

  1. КОЛО – ПЕТАК, 20. JАНУАР:

БУГАРСКА – РУМУНИJА               20.00 (19.00)

ТАБЕЛА:

  1. БУЛ                  1             1             0             3:0                        3
  2. ФИН                 2             1             1             3:5                        2
  3. РОУ                  1             0             1             2:3                        1

 

СУБОТА, 21. JАНУАР:

ПОЛУФИНАЛЕ:

СРБИJА (Б 1) – А 2                            17.30 (16.30)

А 1 – ГРЧКА (Б 2)                           20.00 (19.00)

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 7. МЕСТА:

А 3 – ЕНГЛЕСКА (Б 4)                     15.00 (14.00)

 

НЕДЕЉА, 22. JАНУАР:

ФИНАЛЕ:                                                             20.00 (19.00)

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:                  17.30 (16.30)

 

МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:

ТУРСКА (Б 3) – ПОБЕДНИК МЕЧА А 3 – Б 4            15.00 (14.00)

 

Tagovi

Komentari (0)