ОСС – МОС ЛЕСКОВАЦ
Међуокружни одбоjкашки савез Лесковац организовао jе први званични турнир у мини одбоjци под називом “Jугић”. Одбоjкашице и одбоjкаши рођени 2014. и млађи такмичили су се у Прокупљу на четири терена.

На турниру jе учествовало 10 екипа: Власина из Власотинца, Пуста Река из Боjника, Радан из Лебана, Грделица, Jастребац из Блаца, Пин из Алексинца, Десетка из Ниша, Лесковац 98 и Феникс из Лексовца и Топличанин из Прокупља.
Наредни турнир биће одржан 24. маjа у Власотинцу, а затим следе турнири у Лесковцу, Врању и Медвеђи.
Објави коментар