ОДБОЈКА - Први турнир у мини одбоjци Jугић одржан у Прокупљу

ОСС – МОС ЛЕСКОВАЦ

Међуокружни одбоjкашки савез Лесковац организовао jе први званични турнир у мини одбоjци под називом “Jугић”. Одбоjкашице и одбоjкаши рођени 2014. и млађи такмичили су се у Прокупљу на четири терена.

JUGIC 1.jpg

На турниру jе учествовало 10 екипа: Власина из Власотинца, Пуста Река из Боjника, Радан из Лебана, Грделица, Jастребац из Блаца, Пин из Алексинца, Десетка из Ниша, Лесковац 98 и Феникс из Лексовца и Топличанин из Прокупља.

Наредни турнир биће одржан 24. маjа у Власотинцу, а затим следе турнири у Лесковцу, Врању и Медвеђи.

 

Tagovi

Komentari (0)