ОДБОЈКА - Други турнир Jугић одржан у Власотинцу

ОСС – МОС ЛЕСКОВАЦ

У Власотинцу jе одржан други турнир у мини одбоjци Међуокружног одбоjкашког савеза Лесковац “Jугић”, на коме jе учествовало укупно 25 екипа, 20 женских и 5 мушких. Одбоjкашице и одбоjкаши рођени 2014. и млађи такмичили су се на четири терена.

 VLASOTINCE 2.jpg

Пре одбоjкашког дана  и турнира “Jугић” одржан jе тренинг женске кадетске репрезентациjе МОСЛ, коjа се припрема за гостовање у Скопљу, у Северноj Македониjи. Кадеткиње МОСЛ ће 7. jуна у Скопљу играти против вршњакиња из ОК “Gazeli Volley”. Пре пута у Скопље, кадетска репрезентациjа МОСЛ одржаће jош jедна контролни тренинг.

Први турнир у мини одбоjци “Jугић” одржан jе у Прокупљу, други у Власотинцу, а трећи jе заказан за 6. jун у Лесковцу.

Међуокружни одбоjкашки савез Лесковац jе наjавио да су после турнира у Лесковцу планирани турнири у Врању и Медвеђи.

Tagovi

Komentari (0)