JУНИОРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2022. – ФИНАЛНИ ТУРНИР
Омладинац из Нових Бановаца, Београд и Цр вена звезда одлучиће о победнику Првенства Србиjе 2022. у конкуренциjи jуниорки. У првом мечу у финалноj групи у Зрењанину, Омладинац из Нових Бановаца jе победио Црвену звезду са 3:1 (18:25, 25:21, 25:12, 25:13). Преостала два меча групе за пласман од 1. до 3. места одиграће се сутра (недеља, 8. маj).
JУНИОРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2022. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ЗРЕЊАНИН (КРИСТАЛНА ДВОРАНА, ХАЛА СПОРТОВА „МЕДИСОН“, САЛА ЗРЕЊАНИНСКЕ ГИМНАЗИJЕ И ДВОРАНА „МИЛОШ ГРБИЋ“ – КЛЕК):
А ГРУПА – КРИСТАЛНА ДВОРАНА:
ПЕТАК, 6. МАJ:
КЛЕК – АС БАТАJНИЦА 3:2 (25:17, 10:25, 22:25, 25:17, 20:18)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – КЛЕК 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
СУБОТА, 7. МАJ:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – АС БАТАJНИЦА 3:1 (25:22, 24:26, 25:10, 25:15)
ТАБЕЛА:
- ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2 2 0 6:1 6
- КЛЕК 2 1 1 3:5 2
- АС БАТАJНИЦА 2 0 2 3:6 1
Б ГРУПА – ХАЛА СПОРТОВА „МЕДИСОН“:
ПЕТАК, 6. МАJ:
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – РАДНИЧКИ БЛАСТЕРС (БЕОГРАД) 3:0 (25:21, 25:8, 27:25)
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) 3:0 (28:26, 25:13, 25:13)
СУБОТА, 7. МАJ:
РАДНИЧКИ БЛАСТЕРС (БЕОГРАД) – ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) 3:0 (25:17, 25:11, 25:16)
ТАБЕЛА:
- ОМЛАДИНАЦ 2 2 0 6:0 6
- РАДНИЧКИ БЛАСТЕРС 2 1 1 3:3 3
- ГИМНАЗИJАЛАЦ 2 0 2 0:6 0
В ГРУПА – ХАЛА СПОРТОВА „МЕДИСОН“:
ПЕТАК, 6. МАJ:
БЕОГРАД – ЛЕСКОВАЦ 98 3:0 (25:15, 25:11, 25:21)
БЕОГРАД – JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) 3:1 (21:25, 25:18, 25:20, 25:15)
СУБОТА, 7. МАJ:
JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) – ЛЕСКОВАЦ 98 3:2 (25:27, 25:22, 25:13, 24:26, 18:16)
ТАБЕЛА:
- БЕОГРАД 2 2 0 6:1 6
- JЕДИНСТВО 2 1 1 4:5 2
- ЛЕСКОВАЦ 98 2 0 2 2:6 1
СУБОТА, 7. МАJ:
ГРУПА ЗА ПЛАСМАН ОД 1. ДО 3. МЕСТА – САЛА ЗРЕЊАНИНСКЕ ГИМНАЗИJЕ:
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:1 (18:25, 25:21, 25:12, 25:13)
ГРУПА ЗА ПЛАСМАН ОД 4. ДО 6. МЕСТА – САЛА ЗРЕЊАНИНСКЕ ГИМНАЗИJЕ:
РАДНИЧКИ БЛАСТЕРС (БЕОГРАД) – КЛЕК 3:2 (25:20, 25:20, 23:25, 10:25, 15:11)
ГРУПА ЗА ПЛАСМАН ОД 7. ДО 9. МЕСТА – ДВОРАНА “МИЛОШ ГРБИЋ” – КЛЕК:
ЛЕСКОВАЦ 98 – ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) 3:1 (22:25, 25:13, 25:12, 25:20)
НЕДЕЉА – 8. МАJ:
ГРУПА ЗА ПЛАСМАН ОД 1. ДО 3. МЕСТА – КРИСТАЛНА ДВОРАНА:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – БЕОГРАД 11.00
БЕОГРАД – ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) 18.00
ГРУПА ЗА ПЛАСМАН ОД 4. ДО 6. МЕСТА – КРИСТАЛНА ДВОРАНА:
КЛЕК – JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) 9.00
JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) – РАДНИЧКИ БЛАСТЕРС (БЕОГРАД) 16.00
ГРУПА ЗА ПЛАСМАН ОД 7. ДО 9. МЕСТА – ХАЛА СПОРТОВА „МЕДИСОН“:
ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) – АС БАТАJНИЦА 9.00
АС БАТАJНИЦА – ЛЕСКОВАЦ 98 15.00
Новица Сарић
Објави коментар