КАДЕТИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2023.
У Пожаревцу ће у финалу Финалног турнира Првенства Србиjе у конкуренциjи кадета играти Воjводина из Новог Сада и Црвена звезда, док ће се у мечу за треће место састати Партизан и Млади радник из Пожаревца.
Утакмице завршнице првенства биће директно преношене на YouTube kanalu ОССРБ
(https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije).
КАДЕТИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2023. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ПОЖАРЕВАЦ (19 – 21. МАJ):
СЦ ПОЖАРЕВАЦ – ТЕРЕН 1:
А ГРУПА:
ПЕТАК, 19. МАJ:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) 3:0 (25:19, 25:16, 25:17)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – УЖИЦЕ 3:1 (25:17, 25:17, 25:27, 25:6)
СУБОТА, 20. МАJ:
РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) – УЖИЦЕ 3:0 (25:22, 25:16, 25:14)
ТАБЕЛА:
- ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2 2 0 6:1 6
- РАДНИЧКИ ДОО 2 1 1 3:3 3
- УЖИЦЕ 2 0 2 1:6 0
Б ГРУПА:
ПЕТАК, 19. МАJ:
ВОJВОДИНА (НОВИ САД) – ЛОЗНИЦА 3:0 (25:8, 25:5, 25:13)
ВОJВОДИНА (НОВИ САД) – НИШ 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)
СУБОТА, 20. МАJ:
НИШ – ЛОЗНИЦА 3:0 (25:13, 25:16, 25:19)
ТАБЕЛА:
- ВОJВОДИНА 2 2 0 6:0 6
- НИШ 2 1 1 3:3 3
- ЛОЗНИЦА 2 0 2 0:6 0
СЦ ПОЖАРЕВАЦ – ТЕРЕН 2:
В ГРУПА:
ПЕТАК, 19. МАJ:
ПАРТИЗАН – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:0 (25:21, 25:20, 25:19)
ПАРТИЗАН – СОМБОР 3:1 (19:25, 25:15, 25:15, 25:16)
СУБОТА, 20. МАJ:
РИБНИЦА (КРАЉЕВО) – СОМБОР 3:1 (21:25, 25:18, 25:23, 25:22)
ТАБЕЛА:
- ПАРТИЗАН 2 2 0 6:1 6
- РИБНИЦА 2 1 1 3:4 3
- СОМБОР 2 0 2 2:6 0
Г ГРУПА:
ПЕТАК, 19. МАJ:
МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) – ЦРЊАНСКИ (БЕОГРАД) 3:1 (25:11, 25:22, 23:25, 25:21)
МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 3:1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:14)
СУБОТА, 20. МАJ:
ЦРЊАНСКИ (БЕОГРАД) – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 3:2 (25:27, 25:15, 13:25, 25:19, 15:8)
ТАБЕЛА:
- МЛАДИ РАДНИК 2 2 0 6:2 6
- ЦРЊАНСКИ 2 1 1 4:5 2
- ПРОЛЕТЕР 2 0 2 3:6 1
СУБОТА, 20. МАJ:
СЦ ПОЖАРЕВАЦ – ТЕРЕН 1:
ПОЛУФИНАЛЕ:
ВОJВОДИНА (НОВИ САД) – ПАРТИЗАН 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 3:0 (25:22, 25:16, 25:21)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
ЦРЊАНСКИ (БЕОГРАД) – РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) 3:0 (29:27, 25:18, 25:21)
СЦ ПОЖАРЕВАЦ – ТЕРЕН 2:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
НИШ – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 9. ДО 12. МЕСТА:
СОМБОР – ЛОЗНИЦА 3:0 (27:25, 25:20, 25:14)
ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) – УЖИЦЕ 3:1 (20:25, 26:24, 25:23, 25:17)
НЕДЕЉА, 21. МАJ:
СЦ ПОЖАРЕВАЦ – ТЕРЕН 1:
ФИНАЛЕ:
ВОJВОДИНА (НОВИ САД) – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 15.00
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:
ПАРТИЗАН – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 13.00
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:
ЦРЊАНСКИ (БЕОГРАД) – НИШ 11.00
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:
РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 9.00
СЦ ПОЖАРЕВАЦ – ТЕРЕН 2:
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:
СОМБОР – ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) 11.00
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:
ЛОЗНИЦА – УЖИЦЕ 9.00
Новица Сарић
Објави коментар