JУНИОРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2018.
Визура из Руме jе освоjила прво место на Финалном турниру првенства Србиjе 2018. у конкуренциjи jуниорки, коjи jе данас завршен у Пожаревцу. Визура jе у финалу савладала Роду из Београда са 3:0, по сетовима 25:20, 25:21 и 25:19. У мечу за треће место, Омладинац из Нових Бановаца jе победио Спартак из Суботице са 3:0, по сетовима 25:17, 26:24 и 25:18.
Технички организатор Финалног турнира jе био ОК Млади радник из Пожаревца, а утакмице су игране у дворани СРЦ Пожаревац и сали Економске школе.
JУНИОРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2018. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ПОЖАРЕВАЦ (4 – 6. МАJ):
А ГРУПА – ДВОРАНА СРЦ ПОЖАРЕВАЦ:
ПЕТАК, 4. МАJ:
ВИЗУРА (РУМА) – МИЛЕНИJУМ (НИШ) 3:0 (25:10, 25:12, 25:14)
ВИЗУРА (РУМА) – JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) 3:1 (25:20, 17:25, 25:15, 25:17)
СУБОТА, 5. МАJ:
JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) – МИЛЕНИJУМ (НИШ) 3:0 (25:12, 25:16, 25:15)
ТАБЕЛА:
- ВИЗУРА 2 2 0 6:1 6
- JЕДИНСТВО (УЕ) 2 1 1 4:3 3
- МИЛЕНИJУМ 2 0 2 0:6 0
Б ГРУПА – ДВОРАНА СРЦ ПОЖАРЕВАЦ:
ПЕТАК, 4. МАJ:
РОДА (БЕОГРАД) – СТЕРИJА (БЕОГРАД) 3:1 (28:30, 25:12, 25:17, 25:15)
РОДА (БЕОГРАД) – ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) 3:0 (25:23, 25:14, 25:23)
СУБОТА, 5. МАJ:
СТЕРИJА (БЕОГРАД) – ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) 3:0 (25:20, 25:21, 27:25)
ТАБЕЛА:
- РОДА 2 2 0 6:1 6
- СТЕРИJА 2 1 1 4:3 3
- ГИМНАЗИJАЛАЦ 2 0 2 0:6 0
В ГРУПА – САЛА ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ:
ПЕТАК, 4. МАJ:
БЕОГРАД – ЖЕЛЕЗНИЧАР (ЛАJКОВАЦ) 3:1 (25:18, 24:26, 25:8, 25:13)
СПАРТАК (СУБОТИЦА) – БЕОГРАД 3:1 (25:15, 23:25, 25:11, 26:24)
СУБОТА, 5. МАJ:
СПАРТАК (СУБОТИЦА) – ЖЕЛЕЗНИЧАР (ЛАJКОВАЦ) 3:0 (25:15, 25:12, 25:9)
ТАБЕЛА:
- СПАРТАК 2 2 0 6:1 6
- БЕОГРАД 2 1 1 4:4 3
- ЖЕЛЕЗНИЧАР 2 0 2 1:6 0
Г ГРУПА – САЛА ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ:
ПЕТАК, 4. МАJ:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО) 3:0 (25:8, 25:11, 25:17)
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:2 (26:24, 20:25, 25:11, 24:26, 15:11)
СУБОТА, 5. МАJ:
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО) 3:0 (25:16, 25:8, 25:10)
ТАБЕЛА:
- ОМЛАДИНАЦ 2 2 0 6:2 5
- ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2 1 1 5:3 4
- ТЕХНИЧАР 2 0 2 0:6 0
СУБОТА, 5. МАJ:
ДВОРАНА СРЦ ПОЖАРЕВАЦ:
ПОЛУФИНАЛЕ:
РОДА – СПАРТАК (СУБОТИЦА) 3:1 (24:26, 26:24, 25:20, 25:13)
ВИЗУРА – ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) 3:0 (25:12, 25:18, 25:17)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) 3:0 (25:15, 26:24, 25:15)
САЛА ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:
ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) – ЖЕЛЕЗНИЧАР (ЛАJКОВАЦ) 3:0 (25:22, 25:19, 25:13)
МИЛЕНИJУМ (НИШ) – ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО) 3:2 (18:25, 25:17, 23:25, 25:22, 15:9)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
СТЕРИJА (БЕОГРАД) – БЕОГРАД 3:2 (21:25, 25:20, 17:25, 25:14, 15:13)
НЕДЕЉА, 6. МАJ:
ДВОРАНА СРЦ ПОЖАРЕВАЦ:
ФИНАЛЕ:
ВИЗУРА – РОДА 3:0 (25:20, 25:21, 25:19)
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – СПАРТАК (СУБОТИЦА) 3:0 (25:17, 26:24, 25:18)
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СТЕРИJА (БЕОГРАД) 3:0 (25:10, 25:18, 25:12)
САЛА ЕКОНОМСКЕ ШКОЛЕ:
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:
JЕДИНСТВО (УЖИЦЕ) – БЕОГРАД 3:2 (22:25, 25:14, 13:25, 25:21, 15:12)
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:
ГИМНАЗИJАЛАЦ (КРАЉЕВО) – МИЛЕНИJУМ (НИШ) 3:2 (25:23, 23:25, 21:25, 25:18, 16:14)
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:
ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО) – ЖЕЛЕЗНИЧАР (ЛАJКОВАЦ) 3:1 (14:25, 25:22, 25:14, 25:19)
Новица Сарић
Портпарол
Објави коментар