ПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2023.
У финалу Финалног турнира Првенства Србиjе у конкуренциjи пионирки играће Срем из Сремске Митровице и Ас из Београда. У утакмици за треће место састаће се ТЕНТ из Обреновца и Рода из Београда. Утакмице завршнице првенства биће директно преношене на YouTube каналу ОССРБ (https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije).
ПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2023. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ЧАJЕТИНА, УЖИЦЕ И ЗЛАТИБОР (19 – 21. МАJ):
А ГРУПА – ДВОРАНА „ЧАJЕТИНА“, ЧАJЕТИНА:
ПЕТАК, 19. МАJ:
- КОЛО:
БОРАЦ (ЧАЧАК) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ) 3:0 (25:12, 25:14, 25:16)
РОДА (БЕОГРАД) – ЛЕСКОВАЦ 98 3:0 (25:11, 25:13, 25:6)
- КОЛО:
ЗАСЛОН (ШАБАЦ) – ЛЕСКОВАЦ 98 3:1 (25:12, 20:25, 25:9, 25:14)
РОДА (БЕОГРАД) – БОРАЦ (ЧАЧАК) 3:2 (25:23, 17:25, 25:12, 16:25, 16:14)
СУБОТА, 20. МАJ – 3. КОЛО:
РОДА (БЕОГРАД) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ) 3:0 (25:21, 25:20, 25:11)
БОРАЦ (ЧАЧАК) – ЛЕСКОВАЦ 98 3:0 (25:20, 25:21, 25:17)
ТАБЕЛА:
- РОДА 3 3 0 9:2 8
- БОРАЦ 3 2 1 8:3 7
- ЗАСЛОН 3 1 2 3:7 3
- ЛЕСКОВАЦ 98 3 0 3 1:9 0
Б ГРУПА – МАЛА САЛА СЦ “КРЧАГОВО”, УЖИЦЕ:
ПЕТАК, 19. МАJ:
- КОЛО:
СЛОБОДА С (ЧАЧАК) – РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) 3:2 (21:25, 25:23, 25:14, 25:27, 15:8)
СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
- КОЛО:
РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 3:0 (25:15, 26:24, 25:12)
СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – СЛОБОДА С (ЧАЧАК) 3:0 (25:15, 30:28, 25:15)
СУБОТА, 20. МАJ – 3. КОЛО:
СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)
СЛОБОДА С (ЧАЧАК) – МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
ТАБЕЛА:
- СРЕМ 3 3 0 9:0 9
- СЛОБОДА С 3 2 1 6:5 5
- РАДНИЧКИ ДОО 3 1 2 5:6 4
- МЛАДИ РАДНИК 3 0 3 0:9 0
В ГРУПА – САЛА ОШ “ДИМИТРИJЕ ТУЦОВИЋ”, ЗЛАТИБОР:
ПЕТАК, 19. МАJ:
- КОЛО:
ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)
JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) – ТИМОК (ЗАJЕЧАР) 3:0 (25:6, 25:13, 25:12)
- КОЛО:
ДЕСЕТКА (НИШ) – ТИМОК (ЗАJЕЧАР) 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) 3:2 (25:16, 27:25, 21:25, 25:27, 21:19)
СУБОТА, 20. МАJ – 3. КОЛО:
JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:16, 25:19, 25:9)
ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – ТИМОК (ЗАJЕЧАР) 3:0 (25:15, 25:10, 25:11)
ТАБЕЛА:
- ТЕНТ 3 3 0 9:2 8
- JЕДИНСТВО 3 2 1 8:3 7
- ДЕСЕТКА 3 1 2 3:6 3
- ТИМОК 3 0 3 0:9 0
Г ГРУПА – САЛА ДЕЧИJЕГ ОДМАРАЛИШТА “ГОЛИJА”, ЗЛАТИБОР:
ПЕТАК, 19. МАJ:
- КОЛО:
АС (БЕОГРАД) – ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО) 3:0 (25:17, 25:11, 25:10)
НС ВОЛЕJ ТИМ (НОВИ САД) – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 3:0 (25:19, 25:15, 25:21)
- КОЛО:
АС (БЕОГРАД) – НС ВОЛЕJ ТИМ (НОВИ САД) 3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) – ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО) 3:1 (25:8, 21:25, 25:20, 25:22)
СУБОТА, 20. МАJ – 3. КОЛО:
АС (БЕОГРАД) – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 3:0 (25:14, 25:7, 25:22)
НС ВОЛЕJ ТИМ (НОВИ САД) – ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО) 3:0 (25:21, 25:12, 25:10)
ТАБЕЛА:
- АС 3 3 0 9:2 8
- НС ВОЛЕJ ТИМ 3 2 1 8:3 7
- ШУМАДИJА 3 1 2 3:7 3
- ТЕХНИЧАР 3 0 3 1:9 0
СУБОТА, 20. МАJ:
ДВОРАНА „ЧАJЕТИНА“:
ПОЛУФИНАЛЕ:
СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) 3:0 (25:22, 25:21, 30:28)
АС (БЕОГРАД) – РОДА (БЕОГРАД) 3:1 (22:25, 25:17, 25:7, 25:21)
МАЛА САЛА СЦ “КРЧАГОВО”:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 5. ДО 8. МЕСТА:
БОРАЦ (ЧАЧАК) – НС ВОЛЕJ ТИМ (НОВИ САД) 3:1 (25:22, 25:20, 17:25, 25:18)
JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) – СЛОБОДА С (ЧАЧАК) 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)
САЛА ОШ “ДИМИТРИJЕ ТУЦОВИЋ”, ЗЛАТИБОР:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 9. ДО 12. МЕСТА:
РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:14, 25:12, 25:23)
ЗАСЛОН (ШАБАЦ) – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 3:2 (25:19, 22:25, 29:27, 11:25, 15:7)
САЛА ДЕЧИJЕГ ОДМАРАЛИШТА “ГОЛИJА”, ЗЛАТИБОР:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН ОД 13. ДО 16. МЕСТА:
МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) – ТИМОК (ЗАJЕЧАР) 3:0 (25:15, 25:15, 25:21)
ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО) – ЛЕСКОВАЦ 98 3:0 (25:23, 25:21, 25:11)
НЕДЕЉА, 21. МАJ:
ДВОРАНА „ЧАJЕТИНА“:
ФИНАЛЕ:
СРЕМ (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – АС (БЕОГРАД) 12.00
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:
ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – РОДА (БЕОГРАД) 10.00
МАЛА САЛА СЦ “КРЧАГОВО”:
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:
БОРАЦ (ЧАЧАК) – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) 12.00
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:
НС ВОЛЕJ ТИМ (НОВИ САД) – СЛОБОДА С (ЧАЧАК) 10.00
САЛА ОШ “ДИМИТРИJЕ ТУЦОВИЋ”, ЗЛАТИБОР:
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:
РАДНИЧКИ ДОО (КРАГУJЕВАЦ) – ЗАСЛОН (ШАБАЦ) 12.00
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:
ДЕСЕТКА (НИШ) – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 10.00
САЛА ДЕЧИJЕГ ОДМАРАЛИШТА “ГОЛИJА”, ЗЛАТИБОР:
МЕЧ ЗА 13. МЕСТО:
МЛАДИ РАДНИК (ПОЖАРЕВАЦ) – ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО) 12.00
МЕЧ ЗА 15. МЕСТО:
ТИМОК (ЗАJЕЧАР) – ЛЕСКОВАЦ 98 10.00
Новица Сарић
Објави коментар