КАДЕТКИЊЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019.
У Обреновцу jе данас почео Финални турнир првенства Србиjе 2019. у конкуренциjи кадеткиња, а технички организатор jе ОК ТЕНТ из Обреновца. После два одиграна кола у дворани СКЦ Обреновац и у сали Пољопривредно – хемиjске школе пласман у полуфинале jе изборио Омладинац из Нових Бановаца, а преостале три екипе биће познате после сутрашњег последњег, 3. кола такмичења по групама.
КАДЕТКИЊЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ОБРЕНОВАЦ (7 – 9. JУН) – ДВОРАНА СКЦ ОБРЕНОВАЦ И САЛА ПОЉОПРИВРЕДНО – ХЕМИJСКЕ ШКОЛЕ:
А ГРУПА – ДВОРАНА СКЦ ОБРЕНОВАЦ:
ПЕТАК, 7. JУН:
ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – НОВИ ПАЗАР 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)
ИВАЊИЦА – НОВИ ПАЗАР 3:0 (28:26, 25:20, 25:21)
ТАБЕЛА:
- ТЕНТ 1 1 0 3:0 3
- ИВАЊИЦА 1 1 0 3:0 3
- НОВИ ПАЗАР 2 0 2 0:6 0
СУБОТА, 8. JУН:
ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – ИВАЊИЦА 9.00
Б ГРУПА – ДВОРАНА СКЦ ОБРЕНОВАЦ:
ПЕТАК, 7. JУН:
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – БЛОК АУТ (БЕОГРАД) 3:1 (20:25, 25:12, 25:17, 25:14)
ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) 3:0 (25:8, 25:11, 25:11)
ТАБЕЛА:
- ОМЛАДИНАЦ 2 2 0 6:1 6
- БЛОК АУТ 1 0 1 1:3 0
- ШУМАДИJА 1 0 1 0:3 0
СУБОТА, 8. JУН:
ШУМАДИJА (АРАНЂЕЛОВАЦ) – БЛОК АУТ (БЕОГРАД) 11.00
В ГРУПА – САЛА ПОЉОПРИВРЕДНО – ХЕМИJСКЕ ШКОЛЕ:
ПЕТАК, 7. JУН:
БЕОГРАД – СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО) 3:0 (25:10, 25:19, 25:16)
ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) – СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО) 3:2 (26:28, 25:11, 25:19, 14:25, 15:11)
ТАБЕЛА:
- БЕОГРАД 1 1 0 3:0 3
- ДУБОЧИЦА 1 1 0 3:2 2
- СРБИJАНКА 014 2 0 2 2:6 1
СУБОТА, 8. JУН:
ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) – БЕОГРАД 9.00
Г ГРУПА – САЛА ПОЉОПРИВРЕДНО – ХЕМИJСКЕ ШКОЛЕ:
ПЕТАК, 7. JУН:
ВИЗУРА – ПАРТИЗАН 3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:17)
ПАРТИЗАН – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:17, 25:14, 25:15)
ТАБЕЛА:
- ВИЗУРА 1 1 0 3:1 3
- ПАРТИЗАН 2 1 1 4:3 3
- ДЕСЕТКА 1 0 1 0:3 0
СУБОТА, 8. JУН:
ВИЗУРА – ДЕСЕТКА (НИШ) 11.00
СУБОТА, 8. JУН:
ДВОРАНА СКЦ ОБРЕНОВАЦ:
ПОЛУФИНАЛЕ:
ОМЛАДИНАЦ (Б 1) – В 1 18.00
А 1 – Г 1 20.00
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
А 2 – Г 2 16.00
САЛА ПОЉОПРИВРЕДНО – ХЕМИJСКЕ ШКОЛЕ:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:
Б 3 – В 3 16.00
А 3 – Г 3 18.00
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
Б 2 – В 2 20.00
НЕДЕЉА, 9. JУН:
ДВОРАНА СКЦ ОБРЕНОВАЦ:
ФИНАЛЕ: 13.00
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО: 11.00
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО: 9.00
САЛА ПОЉОПРИВРЕДНО – ХЕМИJСКЕ ШКОЛЕ:
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО: 13.00
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО: 11.00
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО: 9.00
Новица Сарић
Портпарол
Објави коментар