Прво коло фидер лиге Браничевац

На језеру Краљевац у Делиблату "Фидер Браничевац"

11. маја у Делиблату одржано је прво коло фидер лиге "Браничевац". Ово традиционално такмичење фидераша Браничевског округа одржано је на језеру Краљевац у Делиблату. Домаћин првог кола је био "Риболов Илић" из Смедерева, учешће је узело 27 такмичара из Пожаревца, Великог Градишта, Костолца и Смедерева. Боје ОСР Смуђ бранили су Војислав Бојатовић, Петар Перић, Бојан Стевић, Стеван Масал, Никола Јовановић и Марко Јовановић. Након пет сати пецања по лепом времену Војислав Бојатовић је завршио као први у сектору и најбољи на стази док је екипно ОСР Смуђ тренутно да другој позицији.
 
1000036357.jpg
 
И овог викенда наши такмичари успешни.
 
1000036337.jpg
 
У Пироту на реци Темској 10 и 11.маја одржано је 5 и 6 коло државне лиге у дисциплини мушица. Наше боје бранили су Мишић, Мартић и Панић. Након два дана по врло тешким условима наши такмичари остварили су резултат Мишић генерално 2, Мартић 4 и Панић 14. Идемо даље БИСТРО!

Tagovi

Komentari (0)