СР­БИ­ЈА: Бран­ко­вић 12, Ра­до­ва­но­вић 4, Ми­ли­ја­ше­вић 9, По­по­вић 14 (5 ск, 10 ас), Бе­лић 14 (10 ск), Јо­вић 8, Ми­ха­и­ло­вић 5, То­па­ло­вић 2, Мар­ко­вић 2, Бо­шко­вић 6, Пе­тро­вић 5 (4 ас), Да­бо­вић
11 (7 ск).

Ка­дет­ска ре­пре­зен­та­ци­ја Ср­би­је забележила је тре­ћу по­бе­ду заредом на турниру у Сакарији и за­вр­ши­ла уче­шће на другом месту са скором 3-2, иза Литваније која је била без пораза.

У ду­е­лу са го­ди­ну да­на мла­ђом се­лек­ци­јом Тур­ске, наш тим је током целог меча био бољи ривал и контролисао резултат. Србија је на полувремену имала десет поена предности, а до краја је само увећавала плус.

У по­след­њој четвртини, наши момци су постигли чак 30 по­е­на, а сви играчи су дали до­при­нос по­бе­ди.