И ове такмичарске сезоне пратимо кандидате за национални тим у кошаркашким лигама широм целе планете…

 

Screenshot 2019-10-10 at 20.54.57.png 

НБА ЛИГАПредсезона

Богдан Богдановић (Сакраменто Кингс)

Сакраменто – Индијана 131:132 (14 п, 5-3 за три поена, 2 ск, 7 ас, 4 изг.л за 28 мин).

Индијана – Сакраменто 130:106 (8 п, 1 ск, 1 укр.л за 21 мин).

Немања Бјелица (Сакраменто Кингс)

Сакраменто – Индијана 131:132 (14 п, 5 ск, 2 ас, 1 укр.л, 3 изг.л за 22 мин).

Индијана – Сакраменто 130:106 (5 п, 1 ск, 2 изг.л, 1 бл за 10 мин).

Марко Гудурић (Мемфис Гризлис)

Мемфис – Макаби Хаифа 123:88 (8 п, 2 ск, 2 ас, 2 изг.л за 20 мин).

ЈАПАН

Милан Мачван (Токио Алварк)

Токио Алварк – Нигата 87:59 (21 п, 7 ск, 1 ас, 1 изг.л, 1 бл за 24 мин).

Токио Алварк – Нигата 94:84 (14 п, 6 ск, 3 ас, 2 укр.л, 1 изг.л за 26 мин).

ИТАЛИЈА

Виртус Болоња – Венеција 75:70

Милош Теодосић (Виртус Болоња) – 22 п (6-4 за три поена), 1 ск, 7 ас, 2 укр.л за 21 мин).

Варезе – Фортитудо Болоња 83:60

Миленко Тепић (Варезе) – 3 п, 2 ск за 7 мин.

ШПАНИЈА

Басконија – Уникаха 77:78

Алекса Аврамовић (Уникаха) – 2 п за 5 мин.

Фуенлабрада – Естудијантес 93:85

Немања Дангубић (Естудијантес) – 3 п, 3 ск, 2 ас, 1 укр.л, 1 изг.л за 19 мин.

Андора – Барселона 86:84

Дејан Тодоровић (Андора) – 17 п, 6 ск, 2 ас, 2 изг.л за 20 мин.

Обрадоиро – Билбао 98:96

Дејан Кравић (Обрадоиро) – 12 п, 9 ск, 1 ас, 2 укр.л, 1 бл за 40 мин.

ТУРСКА

Фенербахче – Гацијантеп 84:75

Никола Калинић (Фанербахче) – 14 п, 4 ск, 2 ас, 1 укр.л за 37 мин.

НЕМАЧКА

Франкфурт – Бајерн 77:81

Владимир Лучић (Бајерн) – 8 п, 4 ск, 2 ас, 1 изг.л за 24 мин.

ВТБ ЛИГА

Минск – Локомотива Кубањ 80:88

Драган Апић (Локомотива Кубањ) – 7 п, 2 ск, 1 изг.л за 13 мин.

Ираклис – Арис 82:66

Ђорђе Гагић (Aрис) – 15 п, 5 ск, 1 ас, 1 укр.л, 1 бл за 19 мин.

АБА ЛИГА

Црвена звезда мтс – Приморска 90:64

Бранко Лазић (Црвена звезда МТС) – 5 п, 2 ас, 1 укр.л за 16 мин.

Огњен Добрић (Црвена звезда МТС) – 13 п, 1 ск, 1 ас, 1 укр.л за 19 мин.

Игокеа – Партизан НИС 73:75

Сава Лешић (Игокеа) – 10 п, 5 ск, 5 ас, 2 укр.л, 1 изг.л за 28 мин.

Стефан Бирчевић (Партизан МТС) – 8 п, 2 ск, 1 укр.л, 1 изг.л за 10 мин.

Раде Загорац (Партизан МТС) – 5 п, 4 ск, 1 изг.л за 17 мин.

Огњен Јарамаз (Партизан МТС) – 13 п, 2 ск, 2 ас, 2 укр.л, 3 изг.л за 20 мин.

Мега Бемакс – Цедевита Олимпија 63:87

Никола Мишковић (Мега Бемакс) – 7 п, 4 ск, 2 ас, 3 укр.л, 2 изг.л за 21 мин.

Марко Симоновић (Цедевита Олимпија) – 24 п (8-6 за три поена), 3 ск, 1 ас, 4 укр.л, 1 изг.л за 29 мин.

Крка – ФМП 65:75

Стефан Пот (ФМП) – 4 п, 5 ск, 8 ас, 1 укр.л, 4 изг.л за 27 мин.

Илија Ђоковић (ФМП) – 1 изг.л за 3 мин.

Алекса Раданов (ФМП) – 21 п (4-3 за три поена), 4 ск, 5 ас, 3 изг.л за 28 мин.

ЕВРОЛИГА

Бајерн Милано 78:64

Владимир Лучић (Бајерн) – 18 п, 5 ск, 2 укр.л за 30 мин.

Химки – Макаби 89:83

Стефан Јовић (Химки) – 1 ск, 4 ас, 1 изг.л за 17 мин.

Асвел – Олимпијакос 82:63

Никола Милутинов (Олимпијакос) – 10 п, 10 ск, 2 ас, 1 изг.л, 1 бл за 31 мин.

Реал – Фенербахче 81:77

Никола Калинић (Фенербахче) – 13 п, 3 ск, 1 укр.л, 1 изг.л за 14 мин.

Анадолу Ефес – Барселона 64:74

Василије Мицић (Анадолу Ефес) – 14 п, 3 ск, 5 ас, 1 укр.л, 3 изг.л за 32 мин.

Панатинаикос – Црвена звезда мтс 87:82

Бранко Лазић (Црвена звезда МТС) – 1 ск, 1 ас за 13 мин.

Огњен Добрић (Црвена звезда мтс) – 6 п, 1 ас, 1 укр.л, 1 изг.л за 12 мин.

Валенсија – ЦСКА 71:96

Вања Маринковић (Валенсија) – 3 п, 2 ск, 2 укр.л за 14 мин.

ЕВРОКУП

Венеција – Партизан НИС 63:66

Стефан Бирчевић (Партизан МТС) – 3 п, 1 ск за 10 мин.

Огњен Јарамаз (Партизан МТС) – 12 п, 5 ск, 5 ас, 1 укр.л, 1 изг.л, 1 бл за 26 мин.

Уникаха – Будућност 83:70

Алекса Аврамовић (Уникаха) – 6 п, 1 ск, 1 ас, 1 укр.л за 18 мин.

Цедевита Олимпија – Дарушафака 73:79

Марко Симоновић (Цедевита Олимпија) – 14 п (4-3 за три поена), 5 ск, 1 ас, 3 изг.л за 27 мин.

Ритас Виљнус – Локомотива Кубањ 92:86

Драган Апић (Локомотива Кубањ) – 1 ск, 1 бл за 9 мин.

Монако – Андора 82:66

Дејан Тодоровић (Андора) – 14 п, 1 ск, 1 укр.л, 2 изг.л за 25 мин.