ОДБОЈКА: Лазаревац првак Србиjе у конкуренциjи пионирки

ПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2018.

 

 PEZ3-LAZAREVAC-1 MESTO.jpg

 

Лазаревац jе освоjио титулу првака Србиjе у конкуренциjи пионирки, пошто jе освоjио прво место на Финалном турниру првенства Србиjе 2018, коjи jе данас завршен у Ваљеву. Лазаревац jе у финалу победио Ас из Батаjнице са 3:0, по сетовима 25:21, 25:22 и 25:21. У мечу за треће место, Београд jе победио Jединство из Старе Пазове са 3:0 (25:15, 25:23, 25:12). Технички организатор jе био ОК Србиjанка 014 из Ваљева, а утакмице су игране у дворанама “Студент” и “Омни”.

 

ПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2018. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ВАЉЕВО (11 – 13. МАJ):

А ГРУПА – ДВОРАНА СТУДЕНТ:

ПЕТАК, 11. МАJ:

JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) – КНЕГИЊА МИЛИЦА (ТРСТЕНИК)    3:0 (25:18, 25:15, 25:12)

ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) – КНЕГИЊА МИЛИЦА (ТРСТЕНИК)               3:0 (25:14, 25:21, 25:23)

СУБОТА, 12. МАJ:

JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) – ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) 3:0 (25:21, 25:17, 25:23)

PE-JEDINSTVO, STARA PAZOVA.jpg

PE-DUBOCICA, LESKOVAC.jpg

 

PE-KNEGINJA MILICA, TRSTENIK.jpg

ТАБЕЛА:

  1. JЕДИНСТВО                  2              2              0              6:0                          6
  2. ДУБОЧИЦА                   2              1              1              3:3                          3
  3. КНЕГИЊА МИЛИЦА       2              0              2              0:6                          0

 

Б ГРУПА – ДВОРАНА СТУДЕНТ:

ПЕТАК, 11. МАJ:

ПРВИ ТЕМПО (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО)                                           3:1 (25:17, 25:19, 21:25, 25:16)

АС БАТАJНИЦА – СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО)                         3:1 (25:15, 25:20, 24:26, 25:19)

СУБОТА, 12. МАJ:

АС БАТАJНИЦА – ПРВИ ТЕМПО (СРЕМСКА МИТРОВИЦА)   3:0 (25:17, 25:15, 25:17)

PE-AS BATAJNICA.jpg

 

PE-PRVI TEMPO, SREMSKA MITROVICA.jpg

 

PE-SRBIJANKA 014, VALJEVO.jpg

 

ТАБЕЛА:

  1. АС БАТАJНИЦА                              2              2              0              6:1                          6
  2. ПРВИ ТЕМПО                                  2              1              1              3:4                          3
  3. СРБИJАНКА 014                             2              0              2              2:6                          0

 

В ГРУПА – ДВОРАНА ОМНИ:

ПЕТАК, 11. МАJ:

БЕОГРАД – БОРАЦ (ЧАЧАК)      3:1 (25:27, 25:20, 25:14, 25:23)

БОРАЦ (ЧАЧАК) – КЛЕК МД ЗРЕЊАНИН 3:0 (25:18, 25:21, 25:18)

СУБОТА, 12. МАJ:

КЛЕК МД ЗРЕЊАНИН – БЕОГРАД                             3:2 (15:25, 16:25, 25:20, 25:15, 18:16)

 

PE-BEOGRAD.jpg

 

PE-BORAC, CACAK.jpg

 

PE-KLEK MD ZRENJANIN.jpg

ТАБЕЛА:

  1. БЕОГРАД                                     2              1              1              5:4                          4
  2. БОРАЦ                                        2              1              1              4:3                          3
  3. КЛЕК МД ЗРЕЊАНИН                   2              1              1              3:5                          2

 

Г ГРУПА – ДВОРАНА ОМНИ:

ПЕТАК, 11. МАJ:

ЛАЗАРЕВАЦ – ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО) 3:0 (25:9, 25:12, 25:18)

ЛАЗАРЕВАЦ – КРАГУJ – РАДНИЧКИ (КРАГУJЕВАЦ)                          3:0 (25:9, 25:8, 25:19)

СУБОТА, 12. МАJ:

КРАГУJ – РАДНИЧКИ (КРАГУJЕВАЦ) – ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО)                                               3:2 (21:25, 22:25, 25:23, 25:11, 15:8)

 

PE-LAZAREVAC.jpg

PE-KRAGUJ-RADNICKI, KRAGUJEVAC.jpg

PE-TEHNICAR, SMEDEREVO.jpg

ТАБЕЛА:

  1. ЛАЗАРЕВАЦ                               2              2              0              6:0                          6
  2. КРАГУJ – РАДНИЧКИ                  2              1              1              3:5                          2
  3. ТЕХНИЧАР                                 2              0              2              2:6                          1

 

СУБОТА, 11. МАJ:

ДВОРАНА  СТУДЕНТ:

ПОЛУФИНАЛЕ:

АС БАТАJНИЦА – БЕОГРАД                          3:0 (25:21, 25:22, 25:15)

ЛАЗАРЕВАЦ – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА)                         3:0 (25:21, 25:16, 25:14)

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) – КРАГУJ – РАДНИЧКИ (КРАГУJЕВАЦ)                  3:0 (25:11, 25:21, 25:20)

 

ДВОРАНА ОМНИ:

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:

СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО) – КЛЕК МД ЗРЕЊАНИН                            3:2 (17:25, 25:19, 25:23, 24:26, 17:15)

ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО) – КНЕГИЊА МИЛИЦА (ТРСТЕНИК)            3:1 (25:18, 25:17, 16:25, 25:19)

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

БОРАЦ (ЧАЧАК) – ПРВИ ТЕМПО (СРЕМСКА МИТРОВИЦА)                3:2 (25:18, 17:25, 26:24, 23:25, 15:9)

 

НЕДЕЉА, 13. МАJ:

ДВОРАНА СТУДЕНТ:

PE-CEREMONIJA 1.jpg

ФИНАЛЕ:

ЛАЗАРЕВАЦ – АС БАТАJНИЦА      3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

 PE-CEREMONIJA 2.jpg

МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:

БЕОГРАД – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА)            3:0 (25:15, 25:23, 25:12)

 PE-CEREMONIJA 5.jpg

МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:

БОРАЦ (ЧАЧАК) – ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ)                                           3:2 (25:18, 20:25, 19:25, 25:15, 15:13)

 

ДВОРАНА ОМНИ:

МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:

ПРВИ ТЕМПО (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – КРАГУJ – РАДНИЧКИ (КРАГУJЕВАЦ)                       3:0 (25:20, 25:11, 28:26)

 

МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:

СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО) – ТЕХНИЧАР (СМЕДЕРЕВО)                                   3:2 (25:12, 18:25, 19:25, 25:19, 15:9)

 

МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:

КЛЕК МД ЗРЕЊАНИН – КНЕГИЊА МИЛИЦА (ТРСТЕНИК)     3:2 (25:13, 25:20, 30:32, 26:28, 15:10)

 

 

Новица Сарић

Портпарол

 

Tagovi

Komentari (0)

Повезане вести