Одбојка: Турска успешниjа

СЕНИОРКЕ – II ЛИГА НАЦИJА 2019.

 

SRBvsTUR-031.jpg 

 

Женска сениорска репрезентациjа Србиjе претрепла jе први пораз у II Лиги нациjа 2019. Турска jе вечерас, у последњем 3. колу турнира 4. групе I викенда II Лиге нациjа 2019. победила Србиjу у дворани Александар Николић у Београду, са 3:0, по сетовима 25:19, 25:23 и 25:20, после 89 минута игре.

 SRBvsTUR-024.jpg

 

СЕНИОРКЕ – II ЛИГА НАЦИJА 2019. (21. маj –7. jул):

  1. ГРУПА – БЕОГРАД (ДВОРАНА „АЛЕКСАНДАР НИКОЛИЋ“):
  2. КОЛО – УТОРАК, 21. МАJ:

СРБИJА – ХОЛАНДИJА        3:0 (25:15, 25:22, 25:19)

ТУРСКА – КОРЕJА             3:0 (25:15, 28:26, 25:19)

  1. КОЛО – СРЕДА, 22. МАJ:

СРБИJА – КОРЕJА               3:1 (15:25, 25:18, 25:17, 25:14)

ТУРСКА – ХОЛАНДИJА     3:1 (25:22, 25:14, 21:25, 25:15)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 23. МАJ:

СРБИJА – ТУРСКА               0:3 (19:25, 23:25, 20:25)

ХОЛАНДИJА – КОРЕJА      3:0 (25:18, 25:21, 25:18)

ТАБЕЛА:

  1. ТУР                3       3       0       9:1             9
  2. СРБ                3       2       1       6:4             6
  3. НЕД                3       1       2       4:6             3
  4. КОР                3       0       3       1:9             0

 

  1. ГРУПА – ОПОЛЕ, ПОЉСКА:
  2. КОЛО – УТОРАК, 21. МАJ:

ТАJЛАНД – НЕМАЧКА     3:0 (26:24, 25:19, 25:22)

ИТАЛИJА – ПОЉСКА             3:2 (25:15, 25:22, 18:25, 21:25, 17:15)

  1. КОЛО – СРЕДА, 22. МАJ:

ИТАЛИJА – ТАJЛАНД            3:0 (25:13, 25:17, 26:24)

ПОЉСКА – НЕМАЧКА      3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 26:24)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 23. МАJ:

ИТАЛИJА – НЕМАЧКА         3:0 (25:19, 26:24, 27:25)

ПОЉСКА – ТАJЛАНД         3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

ТАБЕЛА:

  1. ИТА               3       3       0       9:2             8
  2. ПОЛ              3       2       1       8:4             7
  3. ТХА               3       1       2       3:6             3
  4. ГЕР               3       0       3       1:9             0

 

  1. ГРУПА – РУСЕ, БУГАРСКА:
  2. КОЛО – УТОРАК, 21. МАJ:

САД – БЕЛГИJА          3:0 (25:23, 25:8, 25:22)

JАПАН – БУГАРСКА         3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:23)

  1. КОЛО – СРЕДА, 22. МАJ:

САД – JАПАН    3:1 (25:21, 24:26, 25:21, 25:20)

БЕЛГИJА – БУГАРСКА      3:2 (19:25, 15:25, 25:22, 25:16, 15:13)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 23. МАJ:

БЕЛГИJА – JАПАН               3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:18)

САД – БУГАРСКА              3:0 (25:20, 25:16, 25:21)

ТАБЕЛА:

  1. УСА                 3       3       0       9:1             9
  2. БЕЛ                 3       2       1       6:6             5
  3. JПН                 3       1       2       5:7             3
  4. БУЛ                 3       0       3       3:9             1

 

  1. ГРУПА – БРАЗИЛИJА, БРАЗИЛ:
  2. КОЛО – УТОРАК, 21. МАJ:

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА – РУСИJА    3:1  (25:21, 22:25, 25:18, 28:26)

БРАЗИЛ – КИНА           3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

  1. КОЛО – СРЕДА, 22. МАJ:

РУСИJА – КИНА 3:1 (25:22, 16:25, 25:16, 25:23)

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА – БРАЗИЛ              3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 28:26)

ТАБЕЛА:

  1. ДОМ              2       2       0       6:2             6
  2. БРА               2       1       1       4:3             3
  3. РУС               2       1       1       4:4             3
  4. ЦХН               2       0       2       1:6             0

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 23. МАJ:

КИНА – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА        17.00 (22.00)

БРАЗИЛ – РУСИJА                 20.00 (ПЕТАК У 1.00)

 

УКУПНА ТАБЕЛА:

  1. ТУР               3       3       0       9:1             9
  2. УСА              3       3       0       9:1             9
  3. ИТА              3       3       0       9:2             8
  4. ПОЛ             3       2       1       8:4             7
  5. ДОМ             2       2       0       6:2             6
  6. СРБ              3       2       1       6:4             6
  7. БЕЛ              3       2       1       6:6             5
  8. БРА              2       1       1       4:3             3
  9. РУС              2       1       1       4:4             3
  10. JПН              3       1       2       5:7             3
  11. НЕД             3       1       2       4:6             3
  12. ТХА              3       1       2       3:6             3
  13. БУЛ              3       0       3       3:9             1
  14. ЦХН             2       0       2       1:6             0
  15. КОР             3       0       3       1:9             0
  16. ГЕР              3       0       3       1:9             0

 

II ВИКЕНД (28 – 30. МАJ):

  1. ГРУПА – КОНЕЉАНО ВЕНЕТО, ИТАЛИJА:
  2. КОЛО – УТОРАК, 28. МАJ:

СРБИJА – САД             17.00

ИТАЛИJА – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА    20.00

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 29. МАJ:

СРБИJА – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА     17.00

САД – ИТАЛИJА            20.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 30. МАJ:

СРБИJА – ИТАЛИJА       20.00

САД – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА                   17.00

 

  1. ГРУПА – АНКАРА, ТУРСКА:
  2. КОЛО – УТОРАК, 28. МАJ:

РУСИJА – НЕМАЧКА                   14.30 (13.30)

ТУРСКА – JАПАН               17.30 (16.30)

  1. КОЛО – СРЕДА, 29. МАJ:

РУСИJА – JАПАН                 14.30 (13.30)

ТУРСКА – НЕМАЧКА       17.30 (16.30)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 30. МАJ:

НЕМАЧКА – JАПАН          14.30 (13.30)

ТУРСКА – РУСИJА               17.30 (16.30) 

 

  1. ГРУПА – МАКАО, КИНА:
  2. КОЛО – УТОРАК, 28. МАJ:

БЕЛГИJА – КОРЕJА             15.30 (9.30)

КИНА – ТАJЛАНД                19.30 (13.30)

  1. КОЛО – СРЕДА, 29. МАJ:

КОРЕJА – ТАJЛАНД           16.30 (10.30)

КИНА – БЕЛГИJА                  19.30 (13.30)

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 30. МАJ:

БЕЛГИJА – ТАJЛАНД 16.30 (10.30)

КИНА – КОРЕJА                            19.30 (13.30)

 

  1. ГРУПА – АПЕЛДОРН, ХОЛАНДИJА:
  2. КОЛО – УТОРАК, 28. МАJ:

БУГАРСКА – ПОЉСКА               16.30

ХОЛАНДИJА – БРАЗИЛ                 19.30

  1. КОЛО – СРЕДА, 29. МАJ:

БРАЗИЛ – ПОЉСКА                       16.30

ХОЛАНДИJА – БУГАРСКА         19.30

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 30. МАJ:

ХОЛАНДИJА – ПОЉСКА              16.30

БРАЗИЛ – БУГАРСКА                  19.30

 

 Новица Сарић

Портпарол

 

Tagovi

Komentari (0)