Одбојка: Стартне победе турских и бразилских клубова у Кини

СЕНИОРКЕ – XII  СВЕТСКО КЛУПСКО ПРВЕНСТВО 2018.

ШАОКСИНГ, КИНА (4 – 9. ДЕЦЕМБАР):

 

У Шаоксингу jе рано jутрос по нашем времену почело XII Светско клупско првенство 2018. у конкуренциjи одбоjкашица. У А групи, бразилски Минас jе победио француски Волеро, за коjи игра Ана Бjелица, са 3:2 (17:25, 25:20, 25:16, 17:25, 16:14), док jе турски Вакифбанк, за коjи игра Милена Рашић, савладао домаћина турнира, Џеђанг са 3:0 (25:20, 25:13, 25:13). У Б групи, бразилска Праjа jе победила таjландски Суприм са 3:0 (25:22, 25:16, 25:14), док jе турски Езачибаши (Тиjана Бошковић) савладао казахстански Алтаj (Силвиjа Поповић) са 3:0 (25:10, 25:11, 25:15).

 

 startne-pobede-turskih-i-brazilskih-klubova-u-kini-logo-w-wch-klubova-18_5c068f99d1196.jpeg

А ГРУПА:

  1. КОЛО – УТОРАК, 4. ДЕЦЕМБАР:

МИНАС ТЕНИС КЛУБ (БРА) – ВОЛЕРО ЛЕ КАНЕ (ФРА)      3:2 (17:25, 25:20, 25:16, 17:25, 16:14) – Ана Бjелица (Волеро) 10 поена (3 блока, напад 29-7)

ВАКИБАНК ИСТАНБУЛ (ТУР) – ЏЕЂАНГ (ЦХН)       3:0 (25:20, 25:13, 25:13) – Милена Рашић (Вакфибанк) 12 поена (5 блокова, 1 ас, напад 12-6)

ТАБЕЛА:

  1. ВАКФИБАНК    1    1    0    3:0       3
  2. МИНАС             1    1    0    3:2       2
  3. ВОЛЕРО           1    0    1    2:3       1
  4. ЏЕЂАНГ           1    0    1    0:3       0

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 5. ДЕЦЕМБАР:

ВАКИБАНК ИСТАНБУЛ (ТУР) – ВОЛЕРО ЛЕ КАНЕ (ФРА)        14.00 (7.00)

ЏЕЂАНГ (ЦХН) – МИНАС ТЕНИС КЛУБ (БРА)         20.00 (13.00)

 

  1. КОЛО – ПЕТАК, 7. ДЕЦЕМБАР:

ВАКИБАНК ИСТАНБУЛ (ТУР) – МИНАС ТЕНИС КЛУБ (БРА)          17.00 (10.00)

ЏЕЂАНГ (ЦХН) – ВОЛЕРО ЛЕ КАНЕ (ФРА)             20.00 (13.00)

 

Б ГРУПА:

  1. КОЛО – УТОРАК, 4. ДЕЦЕМБАР:

ПРАJА КЛУБ (БРА) – СУПРИМ ЧОНБУРИ (ТХА)         3:0 (25:22, 25:16, 25:14)

ЕЗАЧИБАШИ ВИТРА ИСТАНБУЛ (ТУР) – АЛТАJ (КАЗ)        3:0 (25:10, 25:11, 25:15) – Тиjана Бошковић (Езачибаши) 19 поена (1 ас, напад 22-18)

ТАБЕЛА:

  1. ЕЗАЧИБАШИ     1    1    0    3:0       3
  2. ПРАJА                1    1    0    3:0       3
  3. СУПРИМ            1    0    1    0:3       0
  4. АЛТАJ                1    0    1    0:3       0

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 5. ДЕЦЕМБАР:

ПРАJА КЛУБ (БРА) – АЛТАJ (КАЗ)   10.00 (3.00)

СУПРИМ ЧОНБУРИ (ТХА) – ЕЗАЧИБАШИ ВИТРА ИСТАНБУЛ (ТУР)   17.00 (10.00)

 

  1. КОЛО – ПЕТАК, 7. ДЕЦЕМБАР:

СУПРИМ ЧОНБУРИ (ТХА) – АЛТАJ (КАЗ) 10.00 (3.00)

ПРАJА КЛУБ (БРА) – ЕЗАЧИБАШИ ВИТРА ИСТАНБУЛ (ТУР)         14.00 (7.00)

 

СУБОТА, 8. ДЕЦЕМБАР:

ПОЛУФИНАЛЕ:

А 1 – Б 2          17.00 (10.00)

Б 1 – А 2          20.00 (13.00)

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

А 3 – Б 4          10.00 (3.00)

Б 3 – А 4          14.00 (7.00)

 

НЕДЕЉА, 9. ДЕЦЕМБАР:

ФИНАЛЕ:                              20.00 (13.00)

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:       17.00 (10.00)

МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:         14.00 (7.00)

МЕЧ ЗА СЕДМО МЕСТО:     10.00 (3.00)

 

 

Tagovi

Komentari (0)