Одбојка: Шћепановић саопштио списак путница на ЕП

ПИОНИРКЕ – II ЕП 2019. 

 

odbojka_pionirke.jpg 

Женска пионирска репрезентациjа Србиjе отпутоваће сутра. 11. jула за Италиjу, где ће од 13. до 21. jула учествовати на II Европском првенству у овоj категориjи.

Србиjа ће играти у Б групи у Трсту, са Италиjом, Белгиjом, Турском, Холандиjом и Румуниjом док ће у А групи у Загребу бити домаћин Хрватска, Русиjа, Словениjа, Финска, Француска и Немачка.

Србиjа ће у 1. колу, у суботу, 13. jула играти против Турске (11.00), у 2. колу, у недељу, 14. jуна против Белгиjе (11.00), а у 3. колу, у понедељак, 14. jула против Румуниjе (11.00). Србиjа ће, после слободног дана, у 4. колу, у среду, 17. jула играти против Италиjе (19.30), а у последњем, 5. колу, у четвртак, 18. jула против Холандиjе (17.00). 

Први тренер српског тима Жељко Шћепановић, сапоштио jе списак путница за ЕП.

На списку су:

ТЕХНИЧАРИ: МИНА СТОJАНОВИЋ (БЕОГРАД) И НИНА МАНДОВИЋ (ТЕНТ, ОБРЕНОВАЦ).

ЛИБЕРО: АЊА КУJУНЏИЋ (СПАРТАК, ЉИГ). 

БЛОКЕРИ: ИВА ШУЋУРОВИЋ (КЛЕК МД ЗРЕЊАНИН), ВАЊА ИВАНОВИЋ (ТЕНТ, ОБРЕНОВАЦ), ХЕНА КУРТАГИЋ (НОВИ ПАЗАР) И АНА JАРАМАЗОВИЋ (ТЕНТ, ОБРЕНОВАЦ).

ПРИМАЧИ: СТЕФАНА ПАКИЋ (ТЕНТ, ОБРЕНОВАЦ), БОJАНА ПОПОВИЋ (ТЕНТ, ОБРЕНОВАЦ), КСЕНИJА ТОМИЋ (ПАРТИЗАН), СИМОНА МАТЕСКА (БЕОГРАД) И АЛЕКСАНДРА УЗЕЛАЦ (БАГЉАШ 023, ЗРЕЊАНИН).

 

Пласман у полуфинале избориће по две селекциjе из обе групе.

ПИОНИРКЕ – II ЕП 2019. – ТРСТ, ИТАЛИJА И ЗАГРЕБ, ХРВАТСКА (13 – 21. JУЛ):

 

Б ГРУПА – ТРСТ (ПАЛА КJАРБОЛА):

 

  1. КОЛО – СУБОТА, 13. JУЛ:

 

СРБИJА – ТУРСКА         11.00

ХОЛАНДИJА – БЕЛГИJА  17.00 

ИТАЛИJА – РУМУНИJА     19.30

 

 

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 14. JУЛ:

 СРБИJА – БЕЛГИJА         11.00

ТУРСКА – РУМУНИJА    17.00

ИТАЛИJА – ХОЛАНДИJА   19.30

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 15. JУЛ:

СРБИJА – РУМУНИJА     11.00

ХОЛАНДИJА – ТУРСКА  17.00

ИТАЛИJА – БЕЛГИJА        19.30

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 17. JУЛ:

СРБИJА – ИТАЛИJА                19.30

ХОЛАНДИJА – РУМУНИJА     11.00

ТУРСКА – БЕЛГИJА             17.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 18. JУЛ:

СРБИJА – ХОЛАНДИJА    17.00

БЕЛГИJА – РУМУНИJА    11.00

ИТАЛИJА – ТУРСКА        19.30

 

А ГРУПА – ЗАГРЕБ (ДВОРАНА ТРНСКО):

  1. КОЛО – СУБОТА, 13. JУЛ

РУСИJА – СЛОВЕНИJА          15.00

ХРВАТСКА – ФРАНЦУСКА   17.30

НЕМАЧКА – ФИНСКА            20.00

 

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 14. JУЛ:

РУСИJА – ФРАНЦУСКА         15.00

ХРВАТСКА – ФИНСКА          17.30

СЛОВЕНИJА – НЕМАЧКА       20.00

  

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 15. JУЛ:

ФРАНЦУСКА – ФИНСКА        15.00

ХРВАТСКА – СЛОВЕНИJА     17.30

РУСИJА – НЕМАЧКА            20.00

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 17. JУЛ:

СЛОВЕНИJА – ФРАНЦУСКА   15.00

НЕМАЧКА – ХРВАТСКА       17.30

РУСИJА – ФИНСКА                20.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 18. JУЛ:

ФРАНЦУСКА – НЕМАЧКА     15.00

РУСИJА – ХРВАТСКА           17.30

СЛОВЕНИJА – ФИНСКА          20.00

 

СУБОТА, 20. JУЛ:

ТРСТ (ПАЛА КJАРБОЛА) – ПОЛУФИНАЛЕ:

А 1 – Б 2          17.00

Б 1 – А 2          19.30

ЗАГРЕБ (ДВОРАНА ТРНСКО) – РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

А 3 – Б 4          17.30

Б 3 – А 4          20.00

 

НЕДЕЉА, 21. JУЛ:

 

ТРСТ (ПАЛА КJАРБОЛА):

ФИНАЛЕ:                                    20.00 

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:             17.00

 

ЗАГРЕБ (ДВОРАНА ТРНСКО):

МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:               12.30 

МЕЧ ЗА СЕДМО МЕСТО:           10.00

 

pee8.jpg 

Tagovi

Komentari (0)