Одбојка: Распоред одбојкаша на ОИ у Токију

СЕНИОРИ – XXII ОИ 2020. – ТОКИО

На отварању у Токиjу Пољска – Иран и САД – Француска у конкуренциjи одбоjкаша

 odbojka_seniori.jpg

Светска одбоjкашка конфедерациjа обjавила jе распоред утакмица на турниру XXII Олимпиjских игара 2020. у конкуренциjи одбоjкаша, коjи ће се одиграти од 25. jула до 8. августа у Ариjаке арени у Токиjу. У А групи ће играти Jапан, Пољска, Италиjа, Канада, Иран и Венецуела, а у Б групи Бразил, САД, Русиjа, Аргентина, Француска и Тунис. Дерби сусрети првог дана су Пољска – Иран у А групи и САД – Француска у Б групи.

Пласман у четвртфинале избориће по 4 селекциjе из обе групе.

У четвртфиналу ће играти победници група са четвртопласираним селекциjама из друге групе (А 1 – Б 4 и Б 1 – А 4), док ће преостала два пара бити одређена жребом (А 2/А 3 и Б 2/Б 3). 

 

СЕНИОРИ – XXII ОИ 2020. – ТОКИО (АРИJАКЕ АРЕНА, 15 000), JАПАН (25. jул – 8. август):

А ГРУПА:

  1. КОЛО – СУБОТА, 25. JУЛ:

ИТАЛИJА – КАНАДА                                                                                            9.00 ЧАСОВА ПО ЛОКАЛНОМ, ОДНОСНО 2.00 ЧАСА ПО НАШЕМ ВРЕМЕНУ

JАПАН – ВЕНЕЦУЕЛА                     16.25 (9.25)

ПОЉСКА – ИРАН                                               19.40 (12.40)

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 27. JУЛ:

ИРАН – ВЕНЕЦУЕЛА                         9.00 (2.00)

ПОЉСКА – ИТАЛИJА                           14.20 (7.20)

JАПАН – КАНАДА                            19.40 (12.40)

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 29. JУЛ:

ИРАН – КАНАДА                                               9.00 (2.00)

ПОЉСКА – ВЕНЕЦУЕЛА                 16.25 (9.25)

ИТАЛИJА – JАПАН                                               19.40 (12.40)

 

  1. КОЛО – ПЕТАК, 31. JУЛ:

КАНАДА – ВЕНЕЦУЕЛА                 9.00 (2.00)

ПОЉСКА – JАПАН                                            14.20 (7.20)

ИТАЛИJА – ИРАН                                                  19.40 (12.40)

 

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 2. АВГУСТ:

ПОЉСКА – КАНАДА                        9.00 (2.00)

ИТАЛИJА – ВЕНЕЦУЕЛА                    16.25 (9.25)

ИРАН – JАПАН                                                   19.40 (12.40)

 

Б ГРУПА:

  1. КОЛО – СУБОТА, 25. JУЛ:

БРАЗИЛ – ТУНИС                 11.05 (4.05)

РУСИJА – АРГЕНТИНА    14.20 (7.20)

САД – ФРАНЦУСКА                          21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 27. JУЛ:

РУСИJА – САД                                     11.05 (4.05)

ФРАНЦУСКА – ТУНИС     16.25 (9.25)

АРГЕНТИНА – БРАЗИЛ     21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 29. JУЛ:

САД – ТУНИС                                                                      11.05 (4.05)

ФРАНЦУСКА – АРГЕНТИНА                         14.20 (7.20)

РУСИJА – БРАЗИЛ                                                               21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – ПЕТАК, 31. JУЛ:

САД – БРАЗИЛ                                                     11.05 (4.05)

АРГЕНТИНА – ТУНИС                      16.25 (9.25)

РУСИJА – ФРАНУЦСКА                    21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 2. АВГУСТ:

ФРАНЦУСКА – БРАЗИЛ                    11.05 (4.05)

РУСИJА – ТУНИС                                14.20 (7.20)

АРГЕНТИНА – САД                                          21.45 (14.45)

 

Пласман у четвртфинале избориће по 4 селекциjе из обе групе.

У четвртфиналу ће играти победници група са четвртопласираним селекциjама из друге групе (А 1 – Б 4 и Б 1 – А 4), док ће преостала два пара бити одређена жребом (А 2/А 3 и Б 2/Б 3). 

 

ЧЕТВРТФИНАЛЕ – УТОРАК, 4. АВГУСТ:

Термини четвртфиналних мечева су 9.00 (2.00), 13.00 (6.00), 17.00 (10.00) и 21.30 (14.30) часова.

 

ПОЛУФИНАЛЕ – ЧЕТВРТАК, 6. АВГУСТ:

Термини су 13.00 (6.00) и 21.00 (14.00) часова.

 

СУБОТА, 8. АВГУСТ:

ФИНАЛЕ:                                                                21.15 (14.15)

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:                  13.30 (6.30)

 

 

    Новица Сарић

 

Tagovi

Komentari (0)