Одбојка: Пролетер – Рибница и ВГСК – Рода у полуфиналу у Зрењанину

ПИОНИРИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019.

 

 oss7.jpg

 

У полуфиналу Финалног турнира првенства Србиjе 2019. у конкуренциjи пионира вечерас ће у Зрењанину играти Пролетер – Рибница и ВГСК – Рода.

 

ПИОНИРИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – дворана „Медисон“, ЗРЕЊАНИН (17 – 19. МАJ):

ТЕРЕН 1:

А ГРУПА:

ПЕТАК, 17. МАJ:

ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД)    3:2 (16:25, 25:19, 16:25, 25:23, 15:9)

ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ)        3:1 (25:15, 25:11, 26:28, 25:22)

СУБОТА, 18. МАJ:

ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ)     3:0 (25:15, 25:11, 25:13)

ТАБЕЛА:

  1. ВГСК                                    2   2    0    6:2       5
  2. ВОJВОДИНА НС СЕМЕ     2   1    1    5:4       4
  3. МЕТАЛАЦ ТАКОВО           2   0    2    1:6       0

 

Б ГРУПА:

ПЕТАК, 17. МАJ:

ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) – БЛОК АУТ (БЕОГРАД)         3:1 (25:17, 25:23, 21:25, 25:17)

ПРОЛЕТЕР (ЗРЕЊАНИН) – ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО)        3:0 (25:15, 27:25, 25:15)

СУБОТА, 18. МАJ:

БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – ТЕХНИЧАР (КРАЉЕВО)           3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

ТАБЕЛА:

  1. ПРОЛЕТЕР         2   2    0    6:1       6
  2. БЛОК АУТ          2   1    1    4:3       3
  3. ТЕХНИЧАР         2   0    2    0:6       0

 

ТЕРЕН 2:

В ГРУПА:

ПЕТАК, 17. МАJ:

ОБРЕНОВАЦ – АС (БЕОГРАД)  3:1 (22:25, 28:26, 25:17, 25:16)

РИБНИЦА (КРАЉЕВО) – АС (БЕОГРАД)       3:2 (21:25, 22:25, 25:9, 25:19, 15:13)

СУБОТА, 18. МАJ:

РИБНИЦА (КРАЉЕВО) – ОБРЕНОВАЦ     3:2 (21:25, 23:25, 25:20, 25:16, 15:9)

ТАБЕЛА:

  1. РИБНИЦА            2   2    0    6:4       4
  2. ОБРЕНОВАЦ       2   1    1    5:4       4
  3. АС                         2   0    2    3:6       1

 

Г ГРУПА:

ПЕТАК, 17. МАJ:

РОДА (БЕОГРАД) – JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА)        3:2 (25:18, 23:25, 15:25, 25:12, 15:11)

JЕДИНСТВО (СТАРА ПАЗОВА) – ЛОЗНИЦА    3:0 (25:17, 25:12, 25:10)

СУБОТА, 18. МАJ:

РОДА (БЕОГРАД) – ЛОЗНИЦА   3:0 (25:17, 25:10, 25:23)

ТАБЕЛА:

  1. РОДА                    2   2    0    6:2       5
  2. JЕДИНСТВО        2   1    1    5:3       4
  3. ЛОЗНИЦА            2   0    2    0:6       0

 

СУБОТА, 18. МАJ:

ТЕРЕН 1:

ПОЛУФИНАЛЕ:

ПРОЛЕТЕР (Б 1) – РИБНИЦА (В 1)          18.00

ВГСК (А 1) – РОДА (Г 1)         20.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (А 2) – JЕДИНСТВО (Г 2)       16.00

 

ТЕРЕН 2:

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:

ТЕХНИЧАР (Б 3) – АС (В 3)       16.00

МЕТАЛАЦ ТАКОВО (А 3) – ЛОЗНИЦА (Г 3)         18.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

БЛОК АУТ (Б 2) – ОБРЕНОВАЦ (В 2)           20.00

 

НЕДЕЉА, 19. МАJ:

ТЕРЕН 1:

МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:        9.00

МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:        11.00

ФИНАЛЕ:                        13.00

 

ТЕРЕН 2:

МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:      9.00

МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:        11.00

МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:        13.00

 

Tagovi

Komentari (0)