Одбојка: Познат распоред утакмица одбојкашица у Токију

СЕНИОРКЕ – XXII ОИ 2020. – ТОКИО

 

 

odbojkasice_reprezentacija_seniorke.jpg

 

ФИВБ jе обjавио распоред утакмица на турниру XXII Олимпиjских игара 2020. у конкуренциjи одбоjкашица, коjи ће се одиграти од 26. jула до 9. августа у Ариjаке арени у Токиjу. Сениорке Србиjе одиграће први меч у А групи против Доминиканске Републике у недељу, 26. jула од 7.20 часова по нашем времену. Србиjа ће у 2. колу, у уторак, 28. jула, играти против Jапана (7.20), а у 3. колу, у четвртак, 30. jула, против Кениjе (7.20). Сениорке Србиjе ће у 4. колу, у суботу, 1. августа, играти против Бразила (9.25), а у последњем, 5. колу, у понедељак, 3. августа против Кореjе од 2.00 часа по нашем времену.

У Б групи ће играти Кина, САД, Русиjа, Италиjа, Аргентина и Турска.

Пласман у четвртфинале избориће по 4 селекциjе из обе групе.

 

СЕНИОРКЕ – XXII ОИ 2020. – ТОКИО (АРИJАКЕ АРЕНА, 15 000), JАПАН (26. jул – 9. август):

А ГРУПА:

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 26. JУЛ:

СРБИJА – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА    14.20 ПО ЛОКАЛНОМ, ОДНОСНО 7.20 ЧАСОВА ПО НАШЕМ ВРЕМЕНУ

JАПАН – КЕНИJА                               19.40 (12.40)

БРАЗИЛ – КОРЕJА                              21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – УТОРАК, 28. JУЛ:

СРБИJА – JАПАН                                14.20 (7.20)

БРАЗИЛ – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА    19.40 (12.40)

КОРЕJА – КЕНИJА                             21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 30. JУЛ:

СРБИJА – КЕНИJА                               14.20 (7.20)

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА – КОРЕJА  11.05 (4.05)

JАПАН – БРАЗИЛ                                19.40 (12.40)

 

  1. КОЛО – СУБОТА, 1. АВГУСТ:

СРБИJА – БРАЗИЛ                                16.25 (9.25)

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА – КЕНИJА    9.00 (2.00)

JАПАН – КОРЕJА                              19.40 (12.40)

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 3. АВГУСТ:

СРБИJА – КОРЕJА                              9.00 (2.00)

КИНА – АРГЕНТИНА                        16.25 (9.25)

БРАЗИЛ – КЕНИJА                               21.45 (14.45)

 

Пласман у четвртфинале избориће 4 селекциjе.

 

Б ГРУПА:

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 26. JУЛ:

ИТАЛИJА – РУСИJА                              9.00 (2.00)

САД – АРГЕНТИНА                          11.05 (4.05)

КИНА – ТУРСКА                                 16.25 (9.25)

 

  1. КОЛО – УТОРАК, 28. JУЛ:

РУСИJА – АРГЕНТИНА    7.00 (2.00)

КИНА – САД                                         11.05 (4.05)

ИТАЛИJА – ТУРСКА                            16.25 (9.25)

                

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 30. JУЛ:

ИТАЛИJА – АРГЕНТИНА    9.00 (2.00)

КИНА – РУСИJА                                   16.25 (9.25)

САД – ТУРСКА                                   21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – СУБОТА, 1. АВГУСТ:

САД – РУСИJА                                     11.05 (4.05)

ТУРСКА – АРГЕНТИНА  14.20 (7.20)

КИНА – ИТАЛИJА                                  21.45 (14.45)

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 3. АВГУСТ:

САД – ИТАЛИJА                                    11.05 (4.05)

РУСИJА – ТУРСКА                             14.20 (7.20)

JАПАН – ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА    19.40 (12.40)

 

Пласман у четвртфинале избориће по 4 селекциjе из обе групе.

У четвртфиналу ће играти победници група са четвртопласираним селекциjама из друге групе (А 1 – Б 4 и Б 1 – А 4), док ће преостала два пара бити одређена жребом (А 2/А 3 и Б 2/Б 3). 

 

ЧЕТВРТФИНАЛЕ – СРЕДА, 5. АВГУСТ:

Термини четвртфиналних мечева су 9.00 (2.00), 13.00 (6.00), 17.00 (10.00) и 21.30 (14.30) часова.

 

ПОЛУФИНАЛЕ – ПЕТАК, 7. АВГУСТ:

Термини су 13.00 (6.00) и 21.00 (14.00) часова.

 

НЕДЕЉА, 9. АВГУСТ:

ФИНАЛЕ:                                                                13.30 (6.30)

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:                  9.00 (2.00)

 

 

    Новица Сарић

 

Tagovi

Komentari (0)