Одбојка: Пионирке Србиjе одржале час Белгиjи

ПИОНИРКЕ – II ЕП 2019.

 

Женска пионирска репрезентациjа Србиjе савладала jе Белгиjу максималним резултатом, по сетовима 25:11, 25:17 и 25:20 и тако стигла до своjе прве победе на II Европском првенству у Трсту. Сутра, понедељак, 15. jул у оквиру меча трећег кола Б групе, Србиjа ће играти против Румуниjе такође од 11 часова.

 pionirke_srbija_2019.jpg

 

За разлику од старта шампионата, Србиjа jе данас у Трсту показала своjе право лице. После 68 минута игре пуленке тренера Шћепановића надиграле су вршњакиње из Белгиjе и на таj начин прославиле своjу прву победу. Наjбоља поентерка меча била jе Стефана Пакић са 13 поена а морамо рећи да jе и сервис читавог тима био на високом тиво, чиме су и помериле приjем противничког тима а самим тим и избациле противника из игре. 

 

 

Пласман у полуфинале избориће по две селекциjе из обе групе.

 

ПИОНИРКЕ – II ЕП 2019. – ТРСТ, ИТАЛИJА И ЗАГРЕБ, ХРВАТСКА (13 – 21. JУЛ):

Б ГРУПА – ТРСТ (ПАЛА КJАРБОЛА):

  1. КОЛО – СУБОТА, 13. JУЛ:

СРБИJА – ТУРСКА         0:3 (14:25, 18:25, 16:25)

ХОЛАНДИJА – БЕЛГИJА  3:1 (25:23, 17:25, 25:22, 25:19)

РУМУНИJА – ИТАЛИJА     0:3 (23:25, 10:25, 10:25)

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 14. JУЛ:

СРБИJА – БЕЛГИJА         3:0 (25:11, 25:17, 25:20)

ТУРСКА – РУМУНИJА    17.00

ИТАЛИJА – ХОЛАНДИJА   19.30

 

  1. ИТАЛИJА            1     1     0     3:0      3
  2. ТУРСКА              1     1     0     3:0      3
  3. ХОЛАНДИJА      1     1     0     3:1      3
  4. СРБИJА              2     1     1     3:3      3
  5. БЕЛГИJА            2     0     2    1:6       0
  6. РУМУНИJА        1     0     1     0:3       0

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 15. JУЛ:

СРБИJА – РУМУНИJА     11.00

ХОЛАНДИJА – ТУРСКА  17.00

ИТАЛИJА – БЕЛГИJА        19.30

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 17. JУЛ:

СРБИJА – ИТАЛИJА                19.30

ХОЛАНДИJА – РУМУНИJА     11.00

ТУРСКА – БЕЛГИJА             17.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 18. JУЛ:

СРБИJА – ХОЛАНДИJА    17.00

БЕЛГИJА – РУМУНИJА    11.00

ИТАЛИJА – ТУРСКА        19.30

 

 

А ГРУПА – ЗАГРЕБ (ДВОРАНА ТРНСКО):

  1. КОЛО – СУБОТА, 13. JУЛ:

СЛОВЕНИJА - РУСИJА    1:3 (25:21, 14:25, 14:25, 19:25)

ХРВАТСКА – ФРАНЦУСКА   2:3 (7:25, 25:22, 25:20, 23:25, 12:15)

НЕМАЧКА – ФИНСКА           3:0 (25:18, 25:18, 25:18)

 

  1. НЕМАЧКА         1   1   0     3:0      3
  2. РУСИJА             1   1   0     3:1      3
  3. ФРАНЦУСКА    1   1   0     3:2      2
  4. ХРВАТСКА        1    0   1     2:3      1
  5. СЛОВЕНИJА     1   0    1    1:3       0
  6. ФИНСКА           1   0    1    0:3       0

 

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 14. JУЛ:

РУСИJА – ФРАНЦУСКА         15.00

ХРВАТСКА – ФИНСКА          17.30

СЛОВЕНИJА – НЕМАЧКА       20.00

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 15. JУЛ:

ФРАНЦУСКА – ФИНСКА        15.00

ХРВАТСКА – СЛОВЕНИJА     17.30

РУСИJА – НЕМАЧКА            20.00

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 17. JУЛ:

СЛОВЕНИJА – ФРАНЦУСКА   15.00

НЕМАЧКА – ХРВАТСКА       17.30

РУСИJА – ФИНСКА                20.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 18. JУЛ:

ФРАНЦУСКА – НЕМАЧКА     15.00

РУСИJА – ХРВАТСКА           17.30

СЛОВЕНИJА – ФИНСКА          20.00

 

 

Tagovi

Komentari (0)