Одбојка: Пионирке Србиjе jаче и од Румуниjе

ПИОНИРКЕ – II ЕП 2019.

 

Женска пионирска репрезентациjа Србиjе уписала jе jош jедан триjумф на II Европском првенству у Трсту. Данас, у оквиру трећег кола Србиjа jе савладала Румуниjу са 3:0, по сетовима 25:23, 25:22 и 25:16. Следи слободан дан на шампионату а онда у среду, 17. jула Српкиње излазе на мегдан Италиjи од 19.30.

 odbojka_pionirke.jpg

Пионирке Србиjе су jош jедном показале да имаjу квалитет и знање. У само три сета данас су савладале селекциjу Румуниjе и са позитивним скором одлазе на заслужени дан паузе. Оне су данас, са 13 ас поена али и 8 блокова тотално пореметиле противнице а наjбоља поентерка сусрета била jе Ксениjа Томић коjа jе забележила 18 поена.

 

Пласман у полуфинале избориће по две селекциjе из обе групе.

 

ПИОНИРКЕ – II ЕП 2019. – ТРСТ, ИТАЛИJА И ЗАГРЕБ, ХРВАТСКА (13 – 21. JУЛ):

Б ГРУПА – ТРСТ (ПАЛА КJАРБОЛА):

  1. КОЛО – СУБОТА, 13. JУЛ:

СРБИJА – ТУРСКА         0:3 (14:25, 18:25, 16:25)

ХОЛАНДИJА – БЕЛГИJА  3:1 (25:23, 17:25, 25:22, 25:19)

РУМУНИJА – ИТАЛИJА     0:3 (23:25, 10:25, 10:25)

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 14. JУЛ:

СРБИJА – БЕЛГИJА         3:0 (25:11, 25:17, 25:20)

ТУРСКА – РУМУНИJА    3:0 (25:12, 25:18, 25:13)0

ИТАЛИJА – ХОЛАНДИJА  3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:11)

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 15. JУЛ:

СРБИJА – РУМУНИJА     3:0 (25:23, 25:22, 25:16)

ХОЛАНДИJА – ТУРСКА  17.00

ИТАЛИJА – БЕЛГИJА        19.30

 

  1. ТУРСКА          2     2     0     6:0      6
  2. ИТАЛИJА            2     2     0     6:1      6
  3. СРБИJА            3     2     1     6:3     6
  4. ХОЛАНДИJА    2     1     1     4:4      3
  5. БЕЛГИJА          2     0     2    1:6      0
  6. РУМУНИJА       3     0     3     0:9     0

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 17. JУЛ:

СРБИJА – ИТАЛИJА                19.30

ХОЛАНДИJА – РУМУНИJА     11.00

ТУРСКА – БЕЛГИJА             17.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 18. JУЛ:

СРБИJА – ХОЛАНДИJА    17.00

БЕЛГИJА – РУМУНИJА    11.00

ИТАЛИJА – ТУРСКА        19.30

 

 

А ГРУПА – ЗАГРЕБ (ДВОРАНА ТРНСКО):

  1. КОЛО – СУБОТА, 13. JУЛ:

СЛОВЕНИJА - РУСИJА    1:3 (25:21, 14:25, 14:25, 19:25)

ХРВАТСКА – ФРАНЦУСКА   2:3 (7:25, 25:22, 25:20, 23:25, 12:15)

НЕМАЧКА – ФИНСКА           3:0 (25:18, 25:18, 25:18)

  1. КОЛО – НЕДЕЉА, 14. JУЛ:

РУСИJА – ФРАНЦУСКА 3:0 (25:14, 25:21, 25:15)

ХРВАТСКА – ФИНСКА 3:1 (25:22, 25:22, 24:26, 25:17)

СЛОВЕНИJА – НЕМАЧКА 2:3 (25:16, 19:25, 20:25, 25:12, 14:16)

 

  1. РУСИJА            2   2   0     6:1      6
  2. НЕМАЧКА       2   2   0     6:2      5
  3. ХРВАТСКА     2    1   1     5:4      4
  4. ФРАНЦУСКА   2   1   1     3:5      2
  5. СЛОВЕНИJА     2   0    2    3:6      1
  6. ФИНСКА           2   0    2    1:6       0

 

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 15. JУЛ:

ФРАНЦУСКА – ФИНСКА        15.00

ХРВАТСКА – СЛОВЕНИJА     17.30

РУСИJА – НЕМАЧКА            20.00

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 17. JУЛ:

СЛОВЕНИJА – ФРАНЦУСКА   15.00

НЕМАЧКА – ХРВАТСКА       17.30

РУСИJА – ФИНСКА                20.00

 

  1. КОЛО – ЧЕТВРТАК, 18. JУЛ:

ФРАНЦУСКА – НЕМАЧКА     15.00

РУСИJА – ХРВАТСКА           17.30

СЛОВЕНИJА – ФИНСКА          20.00

 

 

Tagovi

Komentari (0)