Одбојка на песку: Финални турнир у Сомбору

БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА BEACH – VOLLEY ЛИГА 2019.

 IMG_0811.JPG

Мариjа и Тамара Миљевић, и Ђорђе Клашнић и Милош Милић победници Финалног турнира у Сомбору и прваци Србиjе! Мариjа Миљевић и Тамара Миљевић и Ђорђе Клашнић и Милош Милић победници су Финалниг турнира Банка Поштанска штедионица beach – volley лиге 2019, првенства Србиjе у одбоjци на песку, коjи jе вечерас завршен на теренима на Тргу Светог Троjства у Сомбору. Тамара Миљевић и Ђорђе Клашнић су “краљица и краљ плаже 2019.”. Пехаре и медаље наjбољим паровима предали су Ђула Мештер, први потпредседник ОСС, представници Града Сомбора и Банке Поштанска штедионица, генералног спонзора ОСС.

 

IMG_0684.JPG

Мариjа Миљевић и Тамара Миљевић су у финалу савладале Наташу Савовић и Нину Шкарић са 2:0 (21:12, 21:18) и освоjиле титулу првака Србиjе. 

Милица Бељански и Ања Меселџић су у мечу за треће место победиле Jовану Марчетић и Мињу Тасић са 2:0 (22:20, 21:19).

IMG_0759.JPG

Ђорђе Клашнић и Милош Милић су у финалу одбоjкаша савладали Стефана Басту и Ивана Лозића са 2:0 (21:12, 22:20) и титули победника Финалног турнира додали и титулу првака Србиjе. 

Миљан Киковић и Лука Гутеша су у мечу за треће место победили Сашу Сурлу и Лазара Коларића са 2:1 (18:21, 21:18, 15:10).

IMG_0869.JPG 

БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА BEACH – VOLLEY ЛИГА 2019. – РЕЗУЛТАТИ:

 

  1. ЛОЗНИЦА (14 – 16. JУН)

СЕНИОРКЕ:
1. Александра Алексић/Милена Матић

  1. Наташа Савовић/Нина Шкарић
  2. Ирена Дробњак/Милица Бељански

СЕНИОРИ:
1. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић

  1. Милош Милић/Ђорђе Клашнић
  2. Стефан Баста/Иван Лозић

 

  1. ПАРАЋИН (28 – 30. JУН)

СЕНИОРКЕ:
1. Мариjа Миљевић/Тамара Миљевић

  1. Наташа Савовић/Нина Шкарић
  2. Ирена Дробњак/Милица Бељански

СЕНИОРИ:
1. Милош Милић/Ђорђе Клашнић

  1. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић
  2. Миљан Киковић/Лука Гутеша

 

  1. ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ (5 – 7. JУЛ)

СЕНИОРКЕ:
1. Милена Матић/Тамара Миљевић

  1. Наташа Савовић/Нина Шкарић
  2. Ирена Дробњак/Милица Бељански

СЕНИОРИ:
1. Стефан Баста/Иван Лозић

  1. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић
  2. Миљан Киковић/Лука Гутеша

 

  1. ЗРЕЊАНИН (12 – 14. JУЛ)

СЕНИОРКЕ:
1. Ирена Дробњак/Милица Бељански

  1. Александра Алексић/Нина Шкарић
  2. Анђела Jосић/Теодора Jолдић

СЕНИОРИ:
1. Стефан Баста/Иван Лозић

  1. Милош Милић/Ђорђе Клашнић
  2. Миљан Киковић/Лука Гутеша

  3. БАЧ (26 – 28. JУЛ)

СЕНИОРКЕ:
1. Мариjа Миљевић/Тамара Миљевић

  1. Наташа Савовић/Нина Шкарић
  2. Александра Алексић/Милена Матић

СЕНИОРИ:
1. Милош Милић/Ђорђе Клашнић

  1. Стефан Баста/Иван Лозић
  2. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић

 

  1. БЕОГРАД (8 – 10. АВГУСТ)

СЕНИОРКЕ:
1. Мариjа Миљевић/Тамара Миљевић

  1. Ирена Дробњак/Милица Бељански
  2. Анђела Jосић/Теодора Jолдић

СЕНИОРИ:
1. Миљан Киковић/Лука Гутеша

  1. Рашко Jовановић/Срђан Медан
  2. Марко Плавшић/Никола Анђелић

 

  1. СОМБОР – ФИНАЛНИ ТУРНИР (15 – 17. АВГУСТ)

СЕНИОРКЕ:
1. Мариjа Миљевић/Тамара Миљевић

  1. Наташа Савовић/Нина Шкарић
  2. Милица Бељански/Ања Меселџић

СЕНИОРИ:
1. Ђорђе Клашнић/Милош Милић

  1. Стефан Баста/Иван Лозић
  2. Миљан Киковић/Лука Гутеша

 

 

СВИ ПОБЕДНИЦИ (2008 – 2018.):

2008 – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „ШТРАНД“, НОВИ САД:

Наташа Борки и Наташа Шеварика – Деjан Станоjчић и Jован Марковић

 

2009 – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „ШТРАНД“, НОВИ САД:

Ивана Исаиловић и Jелена Благоjевић – Милутин Иванковић и Боjан Младеновић

 

2010 – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „ШТРАНД“, НОВИ САД:

Наташа Борки и Татjана Бурмазовић – Срђан Вецков и Давор Брчић

 

2011 – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „АДА ЦИГАНЛИJА“, БЕОГРАД:

Ивана Исаиловић и Милена Матић – Стефан Баста и Игор Тешић

 

2012 – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „АДА ЦИГАНЛИJА“, БЕОГРАД: 

ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА:

Исидора Егић и Александра Фраjтовић – Стефан Баста и Игор Тешић

ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2012:

Исидора Егић и Александра Фраjтовић – Синиша Антонић и Марко Галешев

 

2013 – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „АДА ЦИГАНЛИJА“, БЕОГРАД: 

ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА:

Милена Матић и Катарина Живковић – Синиша Антонић и Марко Галешев

ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2013:

Наташа Шеварика и Нина Шкарић – Синиша Антонић и Марко Галешев

 

  1. – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „АДА ЦИГАНЛИJА“, БЕОГРАД:

ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА И ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2014:

Александра Фраjтовић и Нина Шкарић – Миљан Киковић и Стефан Баста

 

  1. – ФИНАЛНИ ТУРНИР: „АДА ЦИГАНЛИJА“, БЕОГРАД:

ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА И ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2015:

Мариjа Милошевић и Милена Матић – Стефан Баста и Лазар Коларић

 

  1. – ФИНАЛНИ ТУРНИР: “АДА ЦИГАНЛИJА”, БЕОГРАД:

ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА И ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2016:

Мариjа Милошевић и Милена Матић – Стефан Баста и Лазар Коларић

 

  1. – ФИНАЛНИ ТУРНИР: “АДА ЦИГАНЛИJА”, БЕОГРАД:

ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА И ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2017:

Мариjа Милошевић и Милена Матић – Лазар Коларић и Ðорђе Клашнић

 

  1. – ФИНАЛНИ ТУРНИР: СОМБОР
    ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА И ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2018:

Горана Мрђан и Александра Алексић – Стефан Баста и Лазар Коларић

 

  1. – ФИНАЛНИ ТУРНИР: СОМБОР
    ПОБЕДНИЦИ ФИНАЛНОГ ТУРНИРА И ПРВАЦИ СРБИJЕ ЗА 2018:

Мариjа Миљевић и Тамара Миљевић – Ђорђе Клашнић и Милош Милић

 

 

    Новица Сарић

 

Tagovi

Komentari (0)