Одбојка: Лазаревац – Омладинац и ТЕНТ – Дубочица за финале

ПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019.

 

 oss7.jpg

 

Лазаревац – Омладинац и ТЕНТ – Дубочица играће у полуфиналу на Финалном турниру првенства Србиjе 2019. у конкуренциjи пионирки у Убу.

 

ПИОНИРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – УБ (ДВОРАНА „УБ“ И САЛА ОШ „МИЛАН МУЊАС“, 17 – 19. МАJ):

А ГРУПА – ДВОРАНА УБ:

ПЕТАК, 17. МАJ:

ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – БОРАЦ (ЧАЧАК)                                                3:1 (23:25, 25:8, 25:13, 25:11)

БОРАЦ (ЧАЧАК) – РЕД ФОКС СМЕЧ 5 (КРАГУJЕВАЦ)                       3:1 (25:13, 17:25, 26:24, 25:20)

СУБОТА, 18. МАJ:

ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ) – РЕД ФОКС СМЕЧ 5 (КРАГУJЕВАЦ)               3:0 (25:22, 25:15, 25:15)

ТАБЕЛА:

  1. ТЕНТ                                 2              2              0              6:1                          6
  2. БОРАЦ                              2              1              1              4:4                          3
  3. РФС 5                                2              0              2              1:6                          0

 

Б ГРУПА – ДВОРАНА УБ:

ПЕТАК, 17. МАJ:

ЛАЗАРЕВАЦ – АС (БЕОГРАД)     3:1 (17:25, 25:23, 25:12, 25:21)

ЛАЗАРЕВАЦ – ТРСТЕНИК                3:0 (25:10, 25:11, 25:15)

СУБОТА, 18. МАJ:

АС (БЕОГРАД) – ТРСТЕНИК          3:0 (25:15, 25:16, 25:17)

ТАБЕЛА:

  1. ЛАЗАРЕВАЦ                   2              2              0              6:1                          6
  2. АС                                    2              1              1              4:3                          3
  3. ТРСТЕНИК                      2              0              2              0:6                          0

 

В ГРУПА – САЛА ОШ “МИЛАН МУЊАС”:

ПЕТАК, 17. МАJ:

БЕОГРАД – СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО)                                                             3:0 (25:12, 25:18, 25:20)

ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – БЕОГРАД                                                     3:1 (18:25, 25:17, 25:9, 25:23)

СУБОТА, 18. МАJ:

ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – СРБИJАНКА 014 (ВАЉЕВО)                        3:0 (25:21, 25:22, 25:7)

ТАБЕЛА:

  1. ОМЛАДИНАЦ                                  2              2              0              6:1                          6
  2. БЕОГРАД                                         2              1              1              4:3                          3
  3. СРБИJАНКА 014                             2              0              2              0:6                          0

 

Г ГРУПА – САЛА ОШ “МИЛАН МУЊАС”:

ПЕТАК, 17. МАJ:

ОДБОJКА 013 (ПАНЧЕВО) – УБ                                 3:1 (14:25, 25:13, 25:6, 25:15)

ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) – УБ                                  3:0 (25:10, 25:17, 25:13)

СУБОТА, 18. МАJ:

ДУБОЧИЦА (ЛЕСКОВАЦ) – ОДБОJКА 013 (ПАНЧЕВО)       3:2 (25:22, 25:23, 23:25, 19:25, 15:6)

ТАБЕЛА:

  1. ДУБОЧИЦА                     2              2              0              6:2                          5
  2. ОДБОJКА 013                 2              1              1              5:4                          4
  3. УБ                                     2              0              2              1:6                          0

 

СУБОТА, 17. МАJ:

ДВОРАНА  УБ:

ПОЛУФИНАЛЕ:

ЛАЗАРЕВАЦ (Б 1) – ОМЛАДИНАЦ (В 1)                    18.00

ТЕНТ (А 1) – ДУБОЧИЦА (Г 1)                                    20.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

БОРАЦ (А 2) – ОДБОJКА 013 (Г 2)                            16.00

 

САЛА ОШ “МИЛАН МУЊАС”:

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:

ТРСТЕНИК (Б 3) – СРБИJАНКА 014 (В 3)                    16.00

РЕД ФОКС СМЕЧ 5 (А 3) – УБ (Г 3)                               18.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

АС (Б 2) – БЕОГРАД (В 2)                             20.00

 

НЕДЕЉА, 19. МАJ:

ДВОРАНА УБ:

МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:          9.00

МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:         11.00

ФИНАЛЕ:                          13.00

 

САЛА ОШ “МИЛАН МУЊАС”:

МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:        9.00

МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:        11.00

МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:        13.00

 

 

Новица Сарић 

Портпарол

 

Tagovi

Komentari (0)