Одбојка: Jуниори у полуфиналу

JУНИОРИ – БАЛКАНСКО ПРВЕНСТВО 2019.

 

 JIT - SRBIJA.jpg

 

Мушка jуниорска репрезентациjа Србиjе пласирала се у полуфинале Балканског првенства 2019. у Тирани. Србиjа jе вечерас, у 2. колу Б групе, савладала Босну и Херцеговину са 3:1, по сетовима 17:25, 25:14, 25:20 и 25:15.

Србиjа ће сутра, у последњем, 3. колу, играти против Црне Горе од 21.30 часова.

 JIT 4.jpg

На Балканском првенству 2019. за jуниоре право играња имаjу играчи рођени 1999. и млађи, а у репрезентациjи Србиjе играjу одобjкаши рођени 2001. и 2002.

JIT 2.jpg 

JУНИОРИ – БС 2019. – ДО 20 ГОДИНА (1999. И МЛАЂИ) –ТИРАНА (ДВОРАНА ОЛИМПИJСКОГ ПАРКА ТИРАНА), АЛБАНИJА (24 – 28. jун):

Б ГРУПА:

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 24. JУН:

СРБИJА – РУМУНИJА       3:0 (25:23, 25:15, 25:21)

ЦРНА ГОРА – БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА                  3:0 (25:16, 25:16, 25:11)

  1. КОЛО – УТОРАК, 25. JУН:

СРБИJА – БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА                             3:1 (17:25, 25:14, 25:20, 25:15)

ЦРНА ГОРА – РУМУНИJА                           3:0 (25:13, 25:22, 25:18)

ТАБЕЛА:

  1. МНЕ                 2              2              0              6:0                          6
  2. СРБ                  2              2              0              6:1                          6
  3. БИХ                  2              0              2              1:6                          0
  4. РОУ                 2              0              2              0:6                          0

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 26. JУН:

СРБИJА – ЦРНА ГОРА                     21.30

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА – РУМУНИJА    16.30

 

А ГРУПА:

  1. КОЛО – ПОНЕДЕЉАК, 24. JУН:

АЛБАНИJА – ТЗВ. КОСОВО                           3:0 (25:9, 25:11, 25:13)

ГРЧКА – СЕВЕРНА МАКЕДОНИJА                             3:0 (25:19, 25:19, 25:17)

  1. КОЛО – УТОРАК, 25. JУН:

СЕВЕРНА МАКЕДОНИJА – ТЗВ. КОСОВО               3:0 (25:10, 25:15, 25:12)

АЛБАНИJА – ГРЧКА                         3:0 (26:24, 26:24, 25:16)

ТАБЕЛА:

  1. АЛБ                                   2              2              0              6:0                          6
  2. ГРЕ                                   2              1              1              3:3                          3
  3. МКД                                  2              1              1              3:3                          3
  4. ТЗВ. КОС                         2              0              2              0:6                          0

 

  1. КОЛО – СРЕДА, 26. JУН:

ГРЧКА – ТЗВ. КОСОВО                 14.00

СЕВЕРНА МАКЕДОНИJА – АЛБАНИJА       19.00

 

ЧЕТВРТАК, 27. JУН:

ПОЛУФИНАЛЕ:

А 1 – Б 2                               16.30

Б 1 – А 2                               19.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

А 3 – Б 4                               12.30

Б 3 – А 4                               14.00

 

ПЕТАК, 28. JУН:

ФИНАЛЕ:                                            19.00

МЕЧ ЗА ТРЕЋЕ МЕСТО:                  16.30

МЕЧ ЗА ПЕТО МЕСТО:                    14.00

МЕЧ ЗА СЕДМО МЕСТО:               12.30

 

 

Новица Сарић

 

 

Tagovi

Komentari (0)