Одбојка: Београд, Визура и Омладинац у полуфиналу

JУНИОРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019.

 

 oss7.jpg

 

Jуниорке Београда, Визуре и Омладинца из Нових Бановаца пласирале су се у полуфинале Финалног турнира првенства Србиjе 2019, коjи jе данас почео у дворани Импулс у Београду. Четврти полуфиналиста биће победник дуела Партизан – Имлек.

 

JУНИОРКЕ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2019. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – БЕОГРАД (10 – 12. МАJ) – ДВОРАНА ИМПУЛС:

А ГРУПА – ТЕРЕН 1:

ПЕТАК, 10. МАJ:

  1. КОЛО:

БЕОГРАД – ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ)                  3:1 (25:18, 25:15, 26:28, 25:23)

ВИЗУРА – БОРАЦ (ЧАЧАК)                           3:0 (25:21, 25:17, 25:16)

  1. КОЛО:

ВИЗУРА – ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ)   3:2 (25:14, 22:25, 15:25, 25:23, 15:12)

БЕОГРАД – БОРАЦ (ЧАЧАК)      3:0 (25:14, 25:16, 25:12)

ТАБЕЛА:

  1. БЕОГРАД                  2              2              0              6:1                          6
  2. ВИЗУРА                    2              2              0              6:2                          5
  3. ТЕНТ                         2              0              2              3:6                          1
  4. БОРАЦ                      2              0              2              0:6                          0

 

  1. КОЛО – СУБОТА, 11. МАJ:

БОРАЦ (ЧАЧАК) – ТЕНТ (ОБРЕНОВАЦ)                  9.00

ВИЗУРА – БЕОГРАД                                                  11.00

 

Б ГРУПА – ТЕРЕН 2:

ПЕТАК, 10. МАJ:

  1. КОЛО:

ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ПАРТИЗАН                                      3:0 (25:13, 25:23, 28:26)

ИМЛЕК (БЕОГРАД) – СПАРТАК (СУБОТИЦА)                                        3:1 (25:11, 22:25, 25:15, 25:16)

  1. КОЛО:

ПАРТИЗАН – СПАРТАК (СУБОТИЦА)                                                      3:1 (25:18, 26:28, 25:15, 25:23)

ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ) – ИМЛЕК (БЕОГРАД)                         3:0 (25:14, 25:16, 25:13)

ТАБЕЛА:

  1. ОМЛАДИНАЦ                 2              2              0              6:0                          6
  2. ПАРТИЗАН                     2              1              1              3:4                          3
  3. ИМЛЕК                            2              1              1              3:4                          3
  4. СПАРТАК                        2              0              2              2:6                          0

 

  1. КОЛО – СУБОТА, 11. МАJ:

ИМЛЕК (БЕОГРАД) – ПАРТИЗАН                 9.00

СПАРТАК (СУБОТИЦА) – ОМЛАДИНАЦ (НОВИ БАНОВЦИ)                  11.00

 

СУБОТА, 11. МАJ:

ТЕРЕН 1:

ПОЛУФИНАЛЕ:

А 1 – Б 2                               18.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

А 3 – Б 4                               16.00

 

ТЕРЕН 2:

ПОЛУФИНАЛЕ:

Б 1 – А 2                               18.00

 

РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:

Б 3 – А 4                               16.00

 

НЕДЕЉА, 12. МАJ:

ТЕРЕН 1:

ФИНАЛЕ:                                                11.30

МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:                           9.30

 

ТЕРЕН 2:

МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:                           11.00

МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:                           9.00

 

 

Новица Сарић

 

Портпарол

 

Tagovi

Komentari (0)