ОДБОЈКА - Одбоjкашице Срема против АЕК-а прво у Атини 

СЕНИОРКЕ – КУП ИЗАЗИВАЧА 2026.

У Купу изазивача 2026. Србиjу ће представљати по Срем из Сремске Митровице и Црвена звезда. Митровчанке ће у 1. колу играти против грчког АЕК-а из Атине. Прва утакмица ће се одиграти у уторак, 28. октобра од 18.00 часова по нашем времену у дворани „Олимпиjског села“ у Атини, а реванш у среду, 5. новембра од 19.00 часова у дворани ПСЦ „Пинки“ у Сремскоj Митровици.

 d1deef8dee01d5d2c493d994a6aefb8e_L.jpg

Победник двомеча Срем – АЕК играће у шеснаестини финала Купа изазивача против италиjанске Валефоље. 

Црвена звезда ће у шеснаестини финала Купа изазивача 2026. (26. новембра и 3. децембра) играти против победника двомеча између белгиjског Шапел ле Ерлимона и Торшавна са Фарских острва (29. октобар/6. новембар). Први меч ће се одиграти у Белгиjи или на Фарским острвима, а реванш у Београду.

 

Tagovi

Komentari (0)