БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА BEACH – VOLLEY ЛИГА 2019.
Сестре Мариjа и Тамара Миљевић као и Милош Милић и Ђрђе Клашнић, победницу су петог турнира Банка Поштанска штедионица beach – volley лиге 2019. коjи jе данас завршен у Бачу.
Сестре Мариjа и Тамара Миљевић су у финалу биле боље од Нине Шкарић и Наташе Савовић, победиле су их са 2:0 по сетовима 21:17 и 26:24 док су у мечу за треће место Милена Матић и Александра Алексић савладале Анђелу Jосић и Теодору Jолдић са 2:0 по сетовима 21:10 и 21:8.
У мушком финалу, Милош Милић и Ђорђе Клашнић савладали су Стефана Басту и Ивана Лозића са 2:0 по сетовима 22:20 и 21:15 док су у мечу за треће место Вукашин Раjковић и Дамjан Пушоњић били бољи од пара Татић/Гутеша 2:0 по сетовима 21:15 и 26:24.
На првом турниру у Лозници, победници су били Александра Алексић и Милена Матић, односно Вукашин Раjковић и Дамjан Пушоњић, док су у Параћину триjумфовали Мариjа и Тамара Миљевић и Милош Милић и Ђорђе Клашнић. Милена Матић и Тамара Миљевић биле су победнице турнира на Сребрном jезеру као и Стефан Баста и Иван Лозић. Ирена Дробњак и Милица Бељански, као и Стефан Баста и Иван Лозић победницу су четвртог турнира у Зрењанину.
На реду jе шести турнир коjи ће се играти од 8. до 10. августа у Београду.
Информациjе о екипама, као и резултате, можете пронаћи на: http://beachvolley.ossrb.org/
БАНКА ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА BEACH – VOLLEY ЛИГА 2019. – РАСПОРЕД И РЕЗУЛТАТИ:
- ЛОЗНИЦА (14 – 16. JУН):
СЕНИОРКЕ:
1. Александра Алексић/Милена Матић
2. Наташа Савовић/Нина Шкарић
3. Ирена Дробњак/Милица Бељански
СЕНИОРИ:
1. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић
2. Милош Милић/Ђорђе Клашнић
3. Стефан Баста/Иван Лозић
- ПАРАЋИН (28 – 30. JУН)
СЕНИОРКЕ:
1. Мариjа Миљевић/Тамара Миљевић
2. Наташа Савовић/Нина Шкарић
3. Ирена Дробњак/Милица Бељански
СЕНИОРИ:
1. Милош Милић/Ђорђе Клашнић
2. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић
3. Миљан Киковић/Лука Гутеша
- ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ (5 – 7. JУЛ)
СЕНИОРКЕ:
1. Милена Матић/Тамара Миљевић
2. Наташа Савовић/Нина Шкарић
3. Ирена Дробњак/Милица Бељански
СЕНИОРИ:
1. Стефан Баста/Иван Лозић
2. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић
3. Миљан Киковић/Лука Гутеша
- ЗРЕЊАНИН (12 – 14. JУЛ)
СЕНИОРКЕ:
1. Ирена Дробњак/Милица Бељански
2. Александра Алексић/Нина Шкарић
3. Анђела Jосић/Теодора Jолдић
СЕНИОРИ:
1. Стефан Баста/Иван Лозић
2. Милош Милић/Ђорђе Клашнић
3. Миљан Киковић/Лука Гутеша
БАЧ (26 – 28. JУЛ)
СЕНИОРКЕ:
1. Мариjа Миљевић/Тамара Миљевић
2. Наташа Савовић/Нина Шкарић
3. Александра Алексић/Милена Матић
СЕНИОРИ:
1. Милош Милић/Ђорђе Клашнић
2. Стефан Баста/Иван Лозић
3. Вукашин Раjковић/Дамjан Пушоњић
- БЕОГРАД (8 – 10. АВГУСТ)
7. СОМБОР – ФИНАЛНИ ТУРНИР (15 – 17. АВГУСТ)
Објави коментар