ПИОНИРИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2018.
Пионири ВГСК из Великог Градишта освоjили су титулу првака Србиjе, пошто су освоjили прво место на Финалном турниру првенства Србиjе 2018, коjи jе данас завршен у Великом Градишту. ВГСК jе у финалу савладао Воjводину НС семе из Новог Сада са 3:1, по сетовима 25:21, 28:26, 22:25 и 25:15. У утакмици за треће место, Блок Аут из Београда jе победио Ас из Београда са 3:2, по сетовима 19:25, 25:19, 25:12, 17:25 и 15:6. Технички организатор jе био ОК ВГСК, а мечеви су играни у Хали спортова и сали Гимназиjе.
ПИОНИРИ – ПРВЕНСТВО СРБИJЕ 2018. – ФИНАЛНИ ТУРНИР – ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ (11 – 13. МАJ):
А ГРУПА – ХАЛА СПОРТОВА:
ПЕТАК, 11. МАJ:
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – РОДА (БЕОГРАД) 3:0 (25:13, 25:15, 25:15)
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – КЊАЖЕВАЦ 3:0 (25:19, 25:12, 25:15)
СУБОТА, 12. МАJ:
РОДА (БЕОГРАД) – КЊАЖЕВАЦ 3:2 (17:25, 25:19, 25:15, 24:26, 15:9)
ТАБЕЛА:
- ВГСК 2 2 0 6:0 6
- РОДА 2 1 1 3:5 2
- КЊАЖЕВАЦ 2 0 2 2:6 1
Б ГРУПА – ХАЛА СПОРТОВА:
ПЕТАК, 11. МАJ:
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:1 (20:25, 25:17, 25:18, 25:13)
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:1 (24:26, 25:18, 25:18, 25:16)
СУБОТА, 12. МАJ:
ДЕСЕТКА (НИШ) – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:1 (21:25, 25:20, 25:21, 25:16)
ТАБЕЛА:
- ВОJВОДИНА НСС 2 2 0 6:2 6
- ДЕСЕТКА 2 1 1 4:4 3
- РИБНИЦА 2 0 2 2:6 0
В ГРУПА – САЛА ГИМНАЗИJЕ:
ПЕТАК, 11. МАJ:
БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – КЛЕК СРБИJАШУМЕ 3:2 (25:17, 25:10, 22:25, 17:25, 16:14)
БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ) 3:0 (25:10, 25:17, 29:27)
СУБОТА, 12. МАJ:
КЛЕК СРБИJАШУМЕ – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ) 3:2 (25:13, 18:25, 25:18, 16:25, 15:11)
ТАБЕЛА:
- БЛОК АУТ 2 2 0 6:2 5
- КЛЕК СРБИJАШУМЕ 2 1 1 5:5 3
- МЕТАЛАЦ ТАКОВО 2 0 2 2:6 0
Г ГРУПА – САЛА ГИМНАЗИJЕ:
ПЕТАК, 11. МАJ:
АС (БЕОГРАД) – СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) 3:1 (25:18, 25:17, 23:25, 25:13)
СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – ЛОЗНИЦА 3:0 (25:17, 25:17, 25:21)
СУБОТА, 12. МАJ:
АС (БЕОГРАД) – ЛОЗНИЦА 3:1 (25:11, 25:19, 22:25, 25:18)
ТАБЕЛА:
- АС 2 2 0 6:2 6
- СРЕМ ИТОН 2 1 1 4:3 3
- ЛОЗНИЦА 2 0 2 1:6 0
СУБОТА, 12. МАJ:
ХАЛА СПОРТОВА:
ПОЛУФИНАЛЕ:
ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) – БЛОК АУТ (БЕОГРАД) 3:0 (25:22, 25:9, 25:13)
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – АС (БЕОГРАД) 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – РОДА (БЕОГРАД) 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:8)
САЛА ГИМНАЗИJЕ:
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 9 – 12. МЕСТА:
РИБНИЦА (КРАЉЕВО) – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ) 3:1 (25:16, 19:25, 25:22, 25:20)
ЛОЗНИЦА – КЊАЖЕВАЦ 3:0 (25:11, 25:12, 25:17)
РАЗИГРАВАЊЕ ЗА ПЛАСМАН 5 – 8. МЕСТА:
КЛЕК СРБИJАШУМЕ – ДЕСЕТКА (НИШ) 3:0 (25:21, 25:21, 25:13)
НЕДЕЉА, 13. МАJ:
ХАЛА СПОРТОВА:
ФИНАЛЕ:
ВГСК (ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ) – ВОJВОДИНА НС СЕМЕ (НОВИ САД) 3:1 (25:21, 28:26, 22:25, 25:15)
МЕЧ ЗА 3. МЕСТО:
БЛОК АУТ (БЕОГРАД) – АС (БЕОГРАД) 3:2 (19:25, 25:19, 25:12, 17:25, 15:6)
МЕЧ ЗА 5. МЕСТО:
СРЕМ ИТОН (СРЕМСКА МИТРОВИЦА) – КЛЕК СРБИJАШУМЕ 3:0 (25:13, 25:22, 25:23)
САЛА ГИМНАЗИJЕ:
МЕЧ ЗА 7. МЕСТО:
ДЕСЕТКА (НИШ) – РОДА (БЕОГРАД) 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
МЕЧ ЗА 9. МЕСТО:
ЛОЗНИЦА – РИБНИЦА (КРАЉЕВО) 3:2 (23:25, 25:13, 26:24, 17:25, 15:13)
МЕЧ ЗА 11. МЕСТО:
КЊАЖЕВАЦ – МЕТАЛАЦ ТАКОВО (ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ) 3:0 (25:11, 25:20, 25:17)
Новица Сарић
Портпарол
Објави коментар